Forum: Placówki bankowe i agencje kredytowe

27.05.2009
wypowiedzi: 4
*.tpnet.pl

Witam!

Proszę o kontakt osoby zainteresowane tematem.Nawiąże współpracę lub odkupię placówki bankowe oraz biura kredytowe.Prowadzę od 10 lat sieć agencji kredytowych i placówek partnerskich ,jesteśmy operatorem wielu banków.Dopuszczam możliwość  pomocy w uruchomieniu agencji,zawiązaniu spółki z osobami posiadającymi odpowiednie lokale ,zarówno tymi które myślą o otwarciu jak i już prowadzącymi biznes .Zapewniam ,że w wielu przypadkach nierentowna placówka może przynosić spore zyski-wystarczy wprowadzić zmiany(czasem trzeba zmienić bank)Oczekuję na wszelkie propozycję współpracy (wymagany warunek:uczciwość)

Pozdrawiam

27.05.2009
wypowiedzi: 137
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Podobno BZWBK jest do sprzedania,irlandzcy właściciele mają problemy-więc uderzaj śmiało ,lepszej okazji raczej nie będzie.

28.06.2009
wypowiedzi: 63
*.153.136.dsl.dynamic.eranet.pl

Kolego nie pleć farmazonów - prawie każdy bank przy otwieraniu placówki partnerskiej wymaga umowy na wyłączność. A to wyklucza prowadzenie placówek różnych banków...

28.06.2009
wypowiedzi: 30
*.prudnik.net.pl

Radex, a Ty ile placówek prowadzisz? Bo to Ty pleciesz. Oczywiście że można prowadzić franczyzy kilku banków, byleby nie w jednym lokalu. Może jest jakiś bank, który wymaga wyłączności absolutnej, ale ja się z tym dotychczas nie spotkałem.

28.06.2009
wypowiedzi: 28
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

BZ WBK,EUROBANK te banki napewno wymagają wyłączności.

29.06.2009
wypowiedzi: 30
*.prudnik.net.pl

A to ciekawe, bo jakoś Getin i Pekao nie kolidują z sobą. A pewien mój kolega ma do tego jeszcze Eurobank i też nie ma problemu. Dziwne mi się wydaje, aby banki zabraniały czegoś, co jest normalne w gospodarce rynkowej. Pewien mój znajomy ma Fines, Getin i GE i też nie ma problemu, o jakiej większości więc mowa???

29.06.2009
wypowiedzi: 28
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To spytaj się na kogo ma ten EUROBANK,ja starałem się o EUROBANK ale musiałbym przepisac moje biura i franczyzy Getin-a na kogoś innego,taki jest ich wymóg,to samo jest z BZ WBK,przynajmniej było tak,może się coś zmieniło,ja załatwiałem to pod koniec tamtego roku. 

29.06.2009
wypowiedzi: 55
*.multimo.pl

PEKAO i Getin nie wymagają wyłączności to wiem napewno. Ale jak w końcu jest z tym Eurobankiem?

29.06.2009
wypowiedzi: 30
*.glubczyce.vectranet.pl

Eurobank za złamanie zakazu konkurencji (nawet małżonek nie może mieć innego banku) żąda 100 tys.<br />Getin i Pekao nie wnikają w konkurencje - byleby była w innej miejscowości.

29.06.2009
wypowiedzi: 30
*.glubczyce.vectranet.pl

Oczywiście można pokombinować np. założyć spółkę z o.o. imieć tylko tyle udziałów, na ile wyrazi zgodę bank. Spotkałem się już z tym.

02.07.2009
wypowiedzi: 63
*.154.20.dsl.dynamic.eranet.pl

Wymagają wyłączności m.in.: mBank, Polbank, ING, AIG, Dominet, Eurobank, GEMB. Oczywiście mówimy o placówkach bankowych, a nie punktach pośrednictwa kredytowego...

05.07.2009
wypowiedzi: 4
*.tpnet.pl

Wprowadzasz w błąd pisząc ,że GE wymaga wyłączności.Jezeli chodzi o Eurobank,to pierwsze placóki również jej nie miały.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.