Forum: Inditex 1482

Dreamer85 30.05.2009 *.host-89-230-210-97.lublin.mm.pl

1
Witam!
Interesuje mnie franczyza z hiszpańską marką odzieżową nad, ktorą puls trzyma zagraniczna firma/ korporacja Inditex. Podobno ich polityka nie dopuszcza do biznesu osób spoza kręgu juz wtajemniczonych czyli współpracowników i właścicieli. Czy ktoś może uważa jednak, że jest szansa zawarcia umowy na otworzenie jednej z ich marek na podstawie umowy franczyzowej?

miki84 12.06.2009 *.edl157.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Zapomnij o tej firmie jak naszybciej!! Krętacze matacze same nieprzyjemność...i na koncu i tak nie bedziesz wiedział dlaczego tak wyszło :( bardzo złe doświadczenia..niekompetentne osoby na wysokich stanowiskach, które totalnie nie sa zorientowane i w dodatku nie sa decyzyjne...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.