Forum: Odpowiedzi franczyzodawców 1475

AnitaK 01.06.2009 *.hga202.internetdsl.tpnet.pl

10
Jakie macie doświadczenia odnośnie czasu oczekiwania i jakości odpowiedzi otrzymanych od franczyzodawców, gdy wstępnie interesujecie się ewentualnym przyłączeniem się do wybranej sieci franczyzowej?

kajagdynia 05.06.2009 *.hcg234.internetdsl.tpnet.pl

4

Dziś otrzymałam wyczerpującą odpowiedź od firmy ciasteczkowej Fornetti. pełna i dokładna odpowiedź- w ciągu 2 dni.

ter 06.06.2009 *.aazo34.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
ja mam doswiadczenie z detalkoncept moge ci powiedziec na email

pyra21 29.08.2009 *.aems59.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Miałem kilka pomysłów, ale wydawało mi się że w usługach dla biura będzie najlepiej. Bałem się Sanepidu, więc gastronomia i spożywka odpadały. Nie znam się też na bankowości. Napisaliśmy do kilkunastu różnych sieci, ale tylko kilka przysłało takie odpowiedzi, że zachęcały do dalszych kroków. Najbardziej spodobał nam się Office1. I tak już zostało.   

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.