Forum o artykule: Piotr i Paweł obserwują 1478

Doda 02.06.2009 *.xdsl.009.c76.petrotel.pl

1

moze tak piotr i pawel poobserwowaliby co sie dzieje w ich sklepach.wplocku pracuja sami niekompetentni kierownicy zmianowi,a w szczegolnosci kierowniczka sklepu ,ktora na niczym sie nie zna.pracownicy w tym sklepie traktowani sa jak bydlo.jezeli jedna pracownica jest na przerwie,a druga w tym czasie musi skorzystac z toalety,to lepiej niech   narobi w ,,gacie;bo i tak nie dostanie zezwolenia.kierowniczki zatrudniaja swoje znajome,siostry,a starzy sa zwalniani.przyczyna zwolnienia-np.rozmowa na dziale.kierownik musi byc naprawde ,,debilem;;zeby z tego powodu wyrzucac z pracy.praca w piotrze i pawle to dla nas udreka.nie chcemy takiego kierownictwa.......

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.