Forum: To jak się na tym i na czym zarabia? 1483

Mrcn 03.07.2009 *.aum44.internetdsl.tpnet.pl

2

Nie będe dublować pytań, czy ktoś po rpsotu mógłby wypunktować usługi na których można zarabiać i ile się zarabia (od do, %), jakie usługi można prowadzić, jakie są wymagania banków i koszty (co trzeba mieć w lokalu, żeby działać) i ile osób trzeba zatrudnić. I chyba wszyscy wiedzą, że nikt  tutaj nie oczekuje przedkładania informacji finansowych osób prowadzących agencje/franczyzobiorców.Po prostu sam się zastanawiam nad uruchomieniem tego typu działalności, ale najpierw ołówek i kalkulator.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.