Forum: Okna Budvar - pozytywne czy negatywne doświadczenia 1475

mex 18.07.2009 *.77-254-34-3.adsl.inetia.pl

1

A co myslicie o wspolpracy z firma BUDVAR? Czy ktos ma moze jakies pozytywne lub negatywne doswiadczenia? Strasznie trudno cos znalezc o tej firmie w sieci (tzn.jesli chodzi o rzetelne opinie) chociaz istnieja na rynku juz od 1997r i sa na gieldzie!!! Warunki przystapienia oferowane przez ta firme sa zadowalajace a przynajmniej tak to wyglada, bo jeszcze nie widzialem umowy ale mocno sie zastanawiam tylko niestety za malo wiem o tej firmie i niewiele tez jest o niej w sieci jak wczesniej pisalem. prosze o jakies info uzytkownikow z branzy okiennej lub innych uzytkownikow po doswiadczeniach z ta firma.

emilka 07.12.2009 *.public-gprs110828.centertel.pl

1
wpolpracuje z ta firma od 2 lat i naprawde polecam. rozsadne ceny mozliwosc negocjacji warunkow zrozumienie i co najwazniejsze prosby wobec dziwnych pomyslow architektow realizowane szybko wobez potrzeby. napewno bedzie pan tak samo zadowolony jak ja i moja firma budowlana.

tomanek 13.08.2015 *.77-242-233-138.net.hawetelekom.pl

27

W większości przypadków najlepsza jest kontrola tego co juz zrobili u kogoś. Wspólpracuję z panami z http://www.thermofasada.pl i mogę w 100% skierować was do nich.

Jan33 19.11.2015 *.ip-91.241.62.188.kylos.net.pl

127

Szukam aktualnych informacji na temat ich okien? Pytam, bo przymierzamy się do wymiany okien w kawiarnii na warszawskim powiślu (obecnie są drewniane). Przyzwoite, ale nieszczelne. Zależy mi na szczeolności aby obniżyć rachunki za ogrzewanie. Z góry dzięki za wszelkie opinie.

Ed Brz 20.11.2015 *.n20h112.sprintdatacenter.net

8

Polecam wybrać się do salonu Budvara w Warszawie. Zamawialem tam jakiś czas temu okna do mieszkania i jestem bardzo zadowolony. Mają dobrą ofertę oraz przystepne ceny na okna pasywne. Mieszkam w nieocieplanym budynku tak więc bardzo mi zależało na tym aby okna nie przepuszczały zimna. Okna przetestowałem zeszłej zimy. Były bardzo ciepłe oraz wyciszały dodatkowo mieszaknie. Koszt okien pasywnych jest trochę droższy ale potem zwraca Ci się to w rachunkach za ogrzewanie.

W Warszawie maja swój salon na Czerniakowskiej.

Julia Mroczek 25.11.2015 *.n20h113.sprintdatacenter.net

51

Ja również jestem obecnei bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Wstawiali mi okna i nie czekałam długo . Montaż krótki, raptem kilka godzin. Okna od roku spisują się dobrrze. Mają tam spory wybór okien w technologii pasywnej. Zależało mi również na tym aby okna zapewniały dobrą izolację akustyczną bo mieszkam przy bardzo ruchliwej okolicy i nie przepuszczają praktycznie hałasu co jest dla mnie bardzo dużym pluem.

Tak więc jak najbardziej polecam.

Majka Leśniewska 21.12.2015 *.vm418.sakuraserver.co

9

Proponuję zainwestować w okna o technologii pasywnej .Są energooszczędne oraz bardzo dobrze wykonane. Zabudowa wielokomorowa zatrzymuje ciepło w pomieszczeniu. Obecnie wiele firm posiada takie okna w swojej ofercie .Ze swojej strony proponuje zerknąć sobie na ofertę Ekoplastu:

www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-thermo

Firma jakiś czas temu wstawiała okna do budynku w jakim obecnie pracuję.

Antonio Lux Torpeda 21.12.2015 *.ip-238.91-185-185-0.net.eco.atman.pl

11

A jeżeli chodzi o przenikalność termiczną, to jaka ona powinna być, aby okna dostatecznie dobrze izolowały od niskich i wysokich temperatur?

Piotr Benet 05.01.2016 *.176.221.122.149

48

My jakiś czas temu wstawiliśmy sobie właśnie takie okna. Wybraliśmy firmę Budvar. Może słyszeliście o niej. Jest to duża firma z doświadczeniem, obecnie mają w ofercie sporo okien w tego typu technologii. Na okna dają długą gwarancję a to o czymś świadczy.

Jestem również zadowolony z montażu. Umówilismy się w danym dniu. Panowie przyjechali oraz bez problemu zamontowali okna w ciągu jednego dnia.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.