Forum: Fotojoker

13.08.2009
wypowiedź: 1
*.of.g1.rn.net.pl

Witam! Jestem nowy na forum,przeglądałem inne posty ale nic nie znalazłem.

Czy ktoś coś wie jak działa FOTOJOKER? Franczyza czy salon partnerski? Jakiś kontakt lub info poprosze?

 Marek

18.08.2009
wypowiedzi: 153
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko placówki własne

19.08.2009
wypowiedzi: 19
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

błąd, można stać się partnerem podpisując umowę partnerską i działać pod ich szyldem, daja namiary na hurtownie - ale lepiej szukac na wlasna reke - taniej ;).

Usługi foto na bardzo dobrym poziomie, ale nie ma co się nastawiać na kokosy, kiedyś prowadziłem fotojokera i zarobku z foto nie było, ale antyramy, filmy, baterie, karty pamieci, czasami aparaty to dobry zarobek, ale aby zatowarowac sklep trzeba miec minimum. 50-80 tyś.

Po za tym punkt musi być w bardzo dobrym miejscu - bardzo duży ruch aby dużo osób odwiedziało na usługi foto.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.