Forum: Fotojoker 1475

MarekSz 13.08.2009 *.user.of.g1.rn.net.pl

1

Witam! Jestem nowy na forum,przeglądałem inne posty ale nic nie znalazłem.

Czy ktoś coś wie jak działa FOTOJOKER? Franczyza czy salon partnerski? Jakiś kontakt lub info poprosze?

 Marek

MiWi 18.08.2009 *.dls223.neoplus.adsl.tpnet.pl

164
Tylko placówki własne

loko26 19.08.2009 *.ecl167.neoplus.adsl.tpnet.pl

19

błąd, można stać się partnerem podpisując umowę partnerską i działać pod ich szyldem, daja namiary na hurtownie - ale lepiej szukac na wlasna reke - taniej ;).

Usługi foto na bardzo dobrym poziomie, ale nie ma co się nastawiać na kokosy, kiedyś prowadziłem fotojokera i zarobku z foto nie było, ale antyramy, filmy, baterie, karty pamieci, czasami aparaty to dobry zarobek, ale aby zatowarowac sklep trzeba miec minimum. 50-80 tyś.

Po za tym punkt musi być w bardzo dobrym miejscu - bardzo duży ruch aby dużo osób odwiedziało na usługi foto.

mariuszek 18.03.2018 *.159-205-134-136.adsl.inetia.pl

2

Dokladnie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.