Forum: Apteka, wykończenie lokalu

06.08.2004
jw123
*.pai.net.pl

Chcę otworzyć apteke w Łodzi. Czym możecie mnie zniechęcić do tego przedsięwzięcia.

06.08.2004
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

raczej musisz miec magistra farmacji lub zatrudniac osobe z takim wykształceniem
inwestycje jest chyba duża (tego nie wiem)
a pozatym musisz znaleść dobre miejsce
amozesz mi powiedzec ile trzeba zaiwestowac aby uruchomic taki biznes????

06.12.2005
sylwia
*.240.165.211

witam,
moze ktos wie ile wynosza dzienne obroty w aptece (czy da sie utrzymac zatrudniajac magistra i technika)?

15.12.2005
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapraszam do współpracy. www.aptekabursztynowa.pl

17.12.2005
sylwia
*.240.165.211

witam,wchodzilam na te strone lecz nie ma tam zadnych informacji poza kontaktem ja chce wiedziec duzo wiecej(jakie sa zasady koszty rozpoczecia dzialalnosci itp.

31.12.2005
moama
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Radze się zastanowić nad tematem, koszty utrzymania apteki są bardzo duże (pensja farmaceutów nie są małe) i jeżeli nie miałaś nic wspólnego z farmacją to odpuść. Apteka to nie sklep i podlega kontroli wielu instytucji.
To tak pokrótce - aha i nie wierz w zapewnienia że ktoś Ci pomoże np przy problemach z NFZ lub Nadzorem Farm.

05.01.2006
wypowiedzi: 29
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam.
Dziewczyna mojego kolegi pracuje w aptece w średniej wielkości mieście na Śląsku w hipermarkecie. Koszt za lokal 30 tys. zł miesięcznie. A dzienna sprzedaż z tego co pamiętam była na poziomie około 20 tys. zł.

06.01.2006
wypowiedź: 1
*.160.142.2

Malluk, czy osoba nie majaca do tej pory stycznosci z biznesem aptecznym, ma szanse sie w tym polapac? Przeczytalam oferte na stronie, ktora podales, ale nic tam nie ma, zadnych informacji dotyczacych wspolpracy, np. jakie wsparcie oferujecie, dlaczego oplaca sie z wami wspolpracowac, dlaczego w ogole oplaca sie przylaczyc do jakiejs sieci, a nie samemu sie wziac za apteke?

06.03.2006
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy jest ktoś ,kto myślał oinwestycji w aptekę lub punkt apteczny? Czy osoba nie związana zta branza ma szanse na sukces?

07.03.2006
ANITA
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W marcowo-kwietniowym Franchising Info jest artykuł o aptekach. Ciekawy! Polecam.

07.03.2006
wypowiedzi: 29
*.internetdsl.tpnet.pl
08.03.2006
ANITA
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Artykuł o Aptece Bursztynowej jest w numerze marcowo-kwietniowym Franchising Info.

13.03.2006
wypowiedź: 1
*.izacom.pl

Witam serdecznie. Jestm głęboko przekonany ,że osoby nie majace duzego doświadczenia , nie majace ugruntowanej pozycji w hurtowniach farm, maja niewielkie szanse. To gra o pieniadze, a one w aptece musza się zgadzać.Jak to w aptece...

10.07.2009
wypowiedzi: 102
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam forumowiczów,

mam pytanko - jakie apteki (oprócz tej umieszczonej w katalogu franchising.pl) rozwijają się na zasadach faranczyzy? Będę wdzięczny za podanie nazw. Jeśli ktoś współpracuje na zasadach franczyzy z jakąś apteką będę wdzięczny za opinie.

Pozdrawiam

18.09.2009
wypowiedzi: 102
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,

mam pozwolenie na budowę lokalu. Chcę otworzyć aptekę. Mam pytanie do znających temat. Trochę już wiem, ale chcę się upewnić, najlepiej od ludzi, którzy własną aptekę już posiadają. Jaki powinien być wykończony lokal pod aptekę. Ile pomieszczeń? Jakie wykończenie podłóg a jakie ścian w konkretnych pomieszczeniach? Jakie metraże pomieszczeń? Apteka będzie w 3-tysięcznej miejscowości.

Za wszystkie porady z góry dziękuję

Pozdrawiam

22.08.2017
wypowiedzi: 187
*.play-internet.pl

Tutaj http://www.szumski.pl/zakladanie-apteki-w-8-krokach-co-musisz-zrobic/ jest wszystko dokładnie opisane, jeśli chodzi o zakładnie apteki. Przyznam, że wymogów jest sporo. Zmiany w przepisach spowodowały, że raczej mniej będzie aptekna rynku, więc jeśli jesteśmy w stanie sprostać wymogom, to warto wejść w ten biznes.

05.02.2018
wypowiedzi: 60
*.80.166.reserved.voxility.com

Apteki to fantastyczny biznes. Widzę, że w Polsce to wszystko bardzo dobrze się rozwija.

_________________________________________

pracemagisterskiepsychologia.szczecin.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.