Forum: Nike - czy warto prowadzić e-sklep 1478

Buki 31.10.2009 *.aafa61.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witam!
Interesuje mnie rozpoczecie dzialalnosci w handlu, dokladniej w handlu rzeczami firmy Nike, Jordan,Adidas itp. Gdzie i jak mozna nabyc prawa do tych marek oraz ile to moze kosztowac.

P.S Powstaje mnustwo e-sklepow ktore w swoim asortmencie maja owe firmy czy prowadzac sklep internetowy rowniez potrzebuje takie pozwolenie??

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.