Forum: Co myślicie o otwarciu budki Kurcze Pieczone?

06.11.2009
wypowiedzi: 94
*.160.203.24

gastronomia każda jest bardzo dobra, tam marzą zaczyna się od 200%, wszystko zależy od lokalizacji i przepływu ludności - zwłaszzcza młodej ludnosci - bo to główni klienci

06.11.2009
wypowiedzi: 12
*.b-ras2.chf.cork.eircom.net

liczę na wasze wypowiedzi

06.11.2009
wypowiedzi: 350
*.telbeskid.com.pl

kolejna "franczyza" dla leniwych !!

Taką budkę kupisz sobie albo u producenta (choćby firma Bodex) dostaniesz kompletną, wyposażoną w co tylko chcesz przyczepę gastronomiczną. Dużo taniej wyjdzie ci odkupienie takiej używanej na allegro.

zatowarowanie żaden problem, bo kupienie kuraczka to nie jest export z marsa czy wenus, w każdym najmniejszym mieście są hurtownie drobiarskie

pozostałe rzeczy takie jak pepsi czy coca cola bez problemu dadzą ci lodówke i inne gadzety do sprzedazy ich produktów

po co masz się dzielic z kims kasa za cos tak banalnego gdyby to chodziło o KFC gdzie jest ogromna reklama w mediach, wyrób jest pyszny to rozumiem Ale tutaj szkoda dzielic się kasą z kimś za nic  

06.11.2009
wypowiedzi: 155
*.181.22.6

marża zaczyna się od 200% - może i tak, ale to pułapka na handlowców "sklepowych". Gastronomia to nie sklep. Taka marża to tu marna marża i nie można dać się jej omamić.

08.11.2009

witam bardzo dziękuję za wypowiedzi ale widzę że osoby odpowiadające to prfesjonaliści.Ja niestety mam tylko duże chęci a zero doświadzczenia.A do tego przebywam jescze za granicą tak że mój kontakt ze światem biznesowej gastronomii w Polsce jest mniej niż minimalny.Nie wiem od czego zacząć do kogo się udać ,dlatego może ślepo wierzę żęNN franchisodawca pomoże (zrobi za mnie wiele).Chciałbym otworzyć coś w Krakowie lub okolicach dysponuje kwotą ok 80 tyś.osoby którę mogą coś doradzić proszę o kontak t na maila mario1980@buziaczek.pl. Oczywiście za pomoc zrewanżuję się.Apropo Kurcze pieczone według mojego niedoświadczonego nosa nie wyglądało tak źle,chociarz cena jak za budkę ogromna.Ale pytanie do znających tą sieć jak to jest naprawdę.Pozdrawiam

08.11.2009
wypowiedzi: 22
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiesz co nie znam sie natym biznesie. Ale ci powie moje miasto 28 tys . Stoi lidl. biedronka. kaufland , obok milea i jaskółka w srodku kurczak i prosperuje. Mysle ze wszystko zalezy od lokalizacji i twojej pracy

09.11.2009

może ktoś ma jeszce coś do dodania wtym temacie

11.11.2009
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Prowadzimy Kebab już 9 lat  , mamy w ofercie kurczaka na wszystkie sposoby, oprócz kurczaka pieczonego na porcje. 65 % całego obrotu stanowi jednak wieprzowina.Sama myślę o otworzeniu czegoś na kształt "wszysko z kurczaka", tu nie musisz podpierać się żadną franszyzą. Sam to możesz zrobić.Musibyć na pewno cały kurczak pieczony- ludzie o to pytają, można robi ćpiersi kurczaka w bułce, tortilli, sałatce,można piec skrzydełka i podawać z pieczywem czosnkowym i sosami, na wynos i na miejscu. Trzeba rozejrzeć się za maszynam- piecami, kurczaka doprawisz olejem i przyprawami dostępnymi na rynku. Jest smaczny, przygotujesz tuż przed podaniem na grillu.To z grubsz wszystko.Podpatrz co oferują w typowaych barach kurczakowych /sieciach/, i naprawdęmożna zrobić tąofertę samemu. Pozdrawiam

17.11.2009

Nie ma na forum fanchisobiorców Kurcze Pieczone ?

08.12.2009

Jest 50 franchisobiorców KP i żaden nie chce się wypowiedziec.Ludzie forum jest po to żeby radzic nie milczec tym bardziej anonimowo.Pozdrawiam

09.12.2009
wypowiedzi: 350
*.telbeskid.com.pl

więc to powinno ci pewnie dać do myślenia, że może tych franczyzobiorców wcale nie jest 50 ?? może tylko 5 i też ledwo co zipią ??

Jest tu tyle wyczerpujących informacji jak taki biznes poprowadziś samodzielnie, a co za tym idzie duuuuużo taniej, więc nie wiem na cholere na siłe się do nich wpychać ? Po co ?

09.12.2009
wypowiedzi: 155
*.181.22.6

50 franczyzobiorców to nie tak dużo. Możliwe że nikt z nich nie trafił do sieci z sieci (przez strone WWW jakąkowliek) i że nikt z nich nie jest uczestniekiem tego forum...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.