Forum: Grunt przy drodze ekspresowej - czy jest jakaś franczyza do tego?

21.11.2009
wypowiedzi: 59
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam, posiadam dość duży plac przy drodze ekspresowej, proszę doradźcie co mógłbym tam otworzyć. Myślałem nad myjnią ale koszty rzędu 500tyś zł mnie przerastają, ma mtylko 60 tyś zl.

21.11.2009
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Otwórz na razie parking strzeżony dla TIR-ów i jakąś małą jadłodajnię - potem  coś wymyślisz

22.11.2009
wypowiedzi: 59
*.dynamic.gprs.plus.pl

parking dla tirów niewypali, natomiast jadłodajnia to strzał w 10! to napewno tam wypali ale niemam niestety środków fianansowych na to :(

23.11.2009
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Weź trochę grosza pod zastaw placu. Przecież nie  będziesz od razu  budował "RITZA". Postaw jakąś "przyjazną dla oka i czystą budę" i serwuj  domowej roboty pierożki , bigos, żurek i inne specjały z rusztu po rozsądnych cenach a zaręczam Ci że nie będziesz miał czasu by się wyspać .

Powodzenia 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.