Forum: Jak wygląda sprzedaż kredytu ratalnego 1478

Jerzy.K 16.12.2009 *.83-1-122-54.tsm.tarnobrzeg.pl

27

Jak wygląda sprawa sprzedaży kredytu ratalnego?

Kiedyś pracowałem u Pośrednika GE Money Banku, wcześniej u pośrednika Żagla i w samym Żaglu. Praca łatwa nie była, trzeba było najeździć się po sklepach, wszędzie \"płacić\" za umowy, ale można było na tym nieźle zarobić.

Biuro gdzieś na zadupiu, w biurze 1-2 dziewczyny do \"klepania\" kredytów, bo mniejsze sklepy robiły kredyty przez telefon. Do tego własna aplikacja on-line (na stronie www) gdzie sprzedawca wpisywał podstawowe dane, które trafiały do biura, w biurze dziewczyna wklepywała je do programu bankowego i po kilku minutach odpowiedź.

Działało to bardzo sprawnie, prowizje były wysokie więc było się czym dzielić ze sprzedawcami w sklepach...

Jak jest teraz? Na stronie GE MONEY nadal jest oferta współpracy dla pośredników ratalnych.
Może ktoś zajmuje się sprzedażą tego typu kredytów i zechce podzielić się swoimi przemyśleniami, opiniami.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.