Forum: Katalog firm

18.04.2003
Bartek_1978
*.zgora.sdi.tpnet.pl

Mam propozycję dotyczącą katalogu firm: z pewnością byłby jeszcze bardziej funkcjonalny, gdyby można było franchisodawców wybierać według wielkości oczekiwanego przez nich wkładu.

22.04.2003
Michał
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Jedna ze stron amerykańskich jest tak zorganizowana - wszystko fajnie, ale i tak każda firma się wpisała do każdej kategorii.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.