Forum: Katalog firm

18.04.2003
Bartek_1978
*.zgora.sdi.tpnet.pl

Mam propozycję dotyczącą katalogu firm: z pewnością byłby jeszcze bardziej funkcjonalny, gdyby można było franchisodawców wybierać według wielkości oczekiwanego przez nich wkładu.

22.04.2003
Michał
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Jedna ze stron amerykańskich jest tak zorganizowana - wszystko fajnie, ale i tak każda firma się wpisała do każdej kategorii.

21.12.2016
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Co z firmami, które realizują usług transportu samolotem medycznym? Czy nie można ich umieścić w katalogu w sensowny sposób? Albo transport albo medycyna :) 

02.01.2017
wypowiedzi: 52
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja tam jestem zdania, ze każda firma przetrwa jak będzie dobrze zarządzana. ja mam sklep z upominami - http://www.giftmania.com.pl/ i na prawdę dobrze sobie radzę. 

05.01.2017
wypowiedzi: 10
*.180.198.247

myślę, że taki katalog byłby całkiem wporządku, obecnie szukam jakiegoś programu, który byłby związany ze zdrowiem i do końca nie jestem przekonany co mam wybrać

10.01.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Również chąc dodać noclegi w Szczawnie mam problem ze znalezieniem odpowiedniej kategorii

11.01.2017
wypowiedzi: 14
*.138.168.217-rev.hti.pl

ja też popieram wizję katalogu. moja firma sprzątanie biur Warszawa potrzebuje dobrej reklamy.

16.10.2017
wypowiedzi: 52
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem będą kubki reklamowe ale jak tak patrzę na oferty typu http://kubki.veus.pl/ to zakupy opłacalne są dopiero wtedy, gdy kupuje się w ilościach hurtowych.

16.10.2017
wypowiedzi: 3
*.play-internet.pl

Katalogi firm się przydają, ale dobrze kiedy są funkcjonalne i przejrzyste. Tak samo jest z katalogami stron www. Zwłaszcza kiedy chcemy wyszukać coś konkretnego. Ja sama trafiłam przez przypadek na www.finai.pl i jestem z tego faktu bardzo zadowolona. Jest tam dużo przydatnych informacji o biznesie i finansach.

19.10.2017
wypowiedzi: 52
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja do gadżetów reklamowych wszelkiej maści podchodzę z dystansem. Na specjalne okazje typu właśnie Boże Narodzenie zamawiam z ofert typu http://kubki.veus.pl/ wybrane produkty i obdarowuję nimi tylko wybrane osoby.

17.01.2018
wypowiedzi: 7
*.acn.waw.pl

Ja chciałabym dodać biuro rachunkowe warszawa

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.