Forum: Poczta we franczyzie

08.01.2010
wypowiedzi: 4
*.252.190.179

Witam i mam pytanko na temat Operatora Pocztowego PAF lub InPost,może ktoś z Państwa prowadzi taką placówkę i mógłby powiedzieć coś na jej temat,dziękuję

10.01.2010
wypowiedzi: 4
*.252.190.179

Pomóżcie i powiedzcie coś na tremat poczty we franczyzie,może ktoś prowadzi tego typu punkt,gorąco dziękuję za podpowiedź

10.01.2010
wypowiedzi: 4
*.252.190.179

co myślicie o prowadzeniu poczty InPost lub Paf Operator pocztowy,dziękuję za wypowiedzi

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.