Forum: Czy na współpracy z Fornetti można zarobić 1475

mario1980 10.01.2010 *.86-41-81-131-dynamic.b-ras2.chf.cork.eircom.net

12
Witam czy na współpracy z Fornetti można zarobi jak się współpracuje z tym Franczyzodawcą.proszę o odpowiedzi od ludzi mających doświadczenie z tą firmą.

mario1980 12.01.2010 *.86-41-81-131-dynamic.b-ras2.chf.cork.eircom.net

12
Widze że to forum jest bardzo ale to bardzo pomocne

mario1980 15.01.2010 *.86-41-81-131-dynamic.b-ras2.chf.cork.eircom.net

12

?

RobertAniaGabriel 25.01.2010 *.chello089079234138.chello.pl

2

Tez się nad tym zastanawiam. Czy Fornetti zgadza się na sprzedawanie innych wyrobów???

rumak 25.01.2010 *.194.181.22.6

155
myślę, że tak. Kiedyś Fornetti było zainteresowane tym, żeby wchodzić do działalności typu lodziarnie, cukiernie, kawiarenki, sklepiki jako uzupełenienie oferty i brand dodatkowy. Nie słyszałem, żeby to się zmieniło. Ale też nie nasłuchiwałem nadmiernie uważnie ;-).

uki27 26.01.2010 *.hope.uninet.info.pl

34
mozna...podobno Miliony!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mario1980 27.01.2010 *.86-41-78-33-dynamic.b-ras2.chf.cork.eircom.net

12

Do mało śmiesznego skrytożercy parówkowego ukiego27, to forum ma doradzac a nie szydzic, wysmiewac.Dywagowac powinny raczej osoby znające się na temacie.to forum to nie szambo

uki27 27.01.2010 *.hope.uninet.info.pl

34
Serio..Duze miliony!!!  musze Cie zmartwić Mario...znam sie...zadzwon do Fornetti..Tam Ci powiedza jak mozna Zarobic Miliony!!! proste? oni sa w Temacie...hahaha  ciasteczka =miliony..kazdy to Wie a Ty nie???

Waldi_44 03.02.2010 *.apn-77-114-58-50.dynamic.gprs.plus.pl

2
Obserwowałem 3 takiepunkty w DOBRYCH lokalizacjach.Już ich nie ma

andziulka79 06.03.2010 *.chello087207222068.chello.pl

1
Witam. Na tych ciasteczkach można BYŁO zarobić. Jest dobra marża /130%/ ale niestety firma myśli tylko o sobie. Otwierają punkty jeden obok drugiego, sprzedaż spadła o połowę w porównaniu do zeszłego roku. Pracuję w takim punkcie dwa lata i dużo zaobserwowałam. Są duże straty wagowe przy nieodpowiednim garowaniu, wypieku, i.t.d.Punkt musi być w miejscu odpowiednim do ,,objętosci'' portfela potencjalnego klienta.Wg moich obserwacji wiele osób przelicza co mogliby za taka cene kupic /28zł/kg/.Kiedy we Wrocku były zaledwie dwa punkty, to interes był niezły, nawet sama chciałam sie za to zabrać. Ale firme od polaka kupił Holender i od razu wprowadził wiele zmian. Nawet ciasteczka niesmakuja już tak jak kiedyś. One teraz ,,zajeżdżają'' takim domowym ciastem. Długa historia to wszystko...Jednym słowem kolego daj sobie spokój, bo ,,utopisz'' ciężko zarobiony hajs.Pa.

Małgorzata Idzikowska 22.06.2010 *.iib242.internetdsl.tpnet.pl

2

Szanowni Państwo,

aby rozwiać Państwa wątpliwości zapraszam do kontaktu:

tel.: (71) 355 33 44

e-mail: franczyza@fornetti.pl

 

Wszyscy zainteresowani szczegółami dotyczącymi współpracy z Fornetti otrzymają od nas informacje dotyczące warunków, kosztów inwestycji, zysków i kosztów wynikających z prowadzenia działalności.

 

Zapraszam do kontaktu i do zadawania pytań.

Małgorzata Idzikowska

Specjalista ds. Marketingu

Roboszyn 27.02.2011 *.148-bem-15.acn.waw.pl

1
Zastanawiam sie tylko, czy Fornetti moze zagwarantowac takie zyski, jakich informacji udziela swoim przyszlym franczyzobiorcom?

denver666 28.02.2011 *.213-238-122-103.adsl.inetia.pl

37
A jak mają Ci to zagwarantować. Jak nie wyjdzie to zawsze powiedzą, że nie udolny FB nie potrafił tak świetnego biznesu prowadzić. Pamiętaj, wina zawsze leży po Twojej stronie :).

obiektywny komentator 28.02.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Nie można generalizować, że zawsze winny jest biorca albo dawca licencji. Dawca (mówię o tych naprawdę solidnych) oddaje biorcy gotowy i sprawdzony koncept. Nigdy jednak nie jest tak, że wszystko i wszędzie się sprawdzi i będzie tak samo pozytywnie działało.

Z Fornetti na mój gust jest tak, że ogólnie pomysł jest ciekawy, ale nie zawsze wszędzie się przyjmuje. Znam kilka punktów, które wydawało się, że mają świetną lokalizację, ale już ich nie ma. Kto jest temu winien? Wątpie żeby dawca bo jakoś produktów jest w sieci taka sama, więc raczej biorca kiepsko zadbał o to by ten biznes mu działał jak należy. Ja osobiście jeśli mijam piekarenke Forentti zawsze zatrzymuje się, żeby kupić nieco słodkości - 10 czy 15 zł od czasu do czasu to nie majątek, a mała uczta dla podniebienia jest.

Polityka informacyjna firmy jednak leży i kwiczy. Swego czasu interesowałem się tematem, po wielu prośbach przysłano wreszcie do mnie e-maila z informacjami co i jak oraz z jakimś takim kalkulatorem rentowności. Jednak na nurtujące mnie pytania odpowiedzi już nie dostałem, podobnie jak nie doczekałem się kontaktu ze strony przedstawiciela regionalnego. Temat umarł śmiercią naturalną tym razem jednak ze strony Fornetti.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.