Forum: Własny salon odzieżowy Moore

04.02.2010
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Chciałabym zapytać, czy ktoś wie coś na temat firmy Markit sp.z.o.o- właściciela marki MOORE. Czy ktoś prowadzi taki sklep? Jak przedstawiają się ceny ubrań? itp.

Proszę o opinię

28.12.2010
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam Wszystkich

Mam pytanie, czy ktoś z Państwa ma jakieś informacje odnośnie Franczyzy z marką Moore z kujawsko pomorskiego? Od kilku lat prowadzę sklepy/ multibrendy z odzieżą damską, chciałabym jednak jeden z nich przekształcić na firmówkę Moore. Proszę o jakieś informacje. Czy ktoś coś słyszał, jakie są u nich utargi, jakie warunki dają ?? 

 

07.01.2011
wypowiedzi: 2
*.cpe.marton.net.pl

Chyba nikt nam nie pomoże. Ja wiem tyle, że są oni z kujawsko pomorskiego. A szczegóły odnośnie właściela moore możesz znaleźć na stronie www.moore.com.pl

 

24.03.2011
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Witam Serdecznie

 

W sprawach dotyczących współpracy  proszę  o kontakt  z  działem  Handlu

 

Pani A.Kucharska  784 082 765  oraz P. Urszula Kocieniewska  668 647 285

 lub urszula.kocieniewska@markit.com.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.