Forum: Odkurzacze Kirby 1475

Wojciech7322 05.02.2010 *.ery16.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Czy ktoś się tym spotkał?

Jak tak co może na temat tego sprzętu powiedzieć

lucyna 25.05.2010 *.aea98.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
 Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem odkurzacz kirby w biurze firmy w gdańsku,muszę przyznać że była to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy.Sprzęt sprawdza się świetnie, nie jest zbyt skomplikowany i nie wyobrażam sobie sprzątania mojego mieszkania innym odkurzaczem ,a jestem dość wymagająca biorąc pod uwagę to iż mam dzieci z alergią i muszę naprawdę pilnować porządku,,,polecam więc szczerze!!!!!!!

Korczak 17.02.2016 *.89.229.22.253

33

Jeśli chodzi o małe odkurzacze to czy kupisz Zelmera za 200 zł czy Elektroluxa za 300 nie ma różnicy będziesz zadowolona... reszta to po prostu przepłacanie. Co innego jeśli chodzi o odkurzacze przemysłowe tutaj trzeba się na gimnastykować, żeby nie wydać dużo, ale żeby zakup był dobry i trafiony. Dobra opcja to skorzystać z wynajmu takiego odkurzacza, wypróbować i dopiero potem podjąć decyzję, w przypadku małych odkurzaczy takiej możliwości nie ma, ale ewentualne ryzyko też jest mniejsze.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.