Forum: Dziwne rzeczy we franczyzie GE- BPH

06.02.2010
wypowiedzi: 76
*.multi-play.net.pl

W internecie pojawł się ciekawy temat

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,94446,0,0,0

Czyżby następny system franczyzowy zaczynał się sypać?

Wie ktoś coś więcej o tym systemie?

07.02.2010
wypowiedzi: 155
*.181.22.6

ten artykuł nie jest o systemie a o jednym konkretnym franczyzobiorcy, który kombinuje jak może, żeby wyjść dobrze na swojej franczyzie bankowej... a że kombinuje zapewne wbrew umowie i nie przejmując się prawem? hmm robi tak wielu przedsiębiorców nie koniecznie franczyzobiorców :-(

10.02.2010
wypowiedzi: 76
*.multi-play.net.pl

Chyba jednak dotyczy to całego systemu franczyzy GE, bo  jest to najwiekszy partner, który otworzył 10 placówek dzięki poparciu władz departamentu w Gnieźnie, a to co piszą pracownice o zmuszaniu do fałszowania danych klientów to przecież pomoc w wyłudzeniu kredytów i wyprowadzanie pieniędzy z systemu bankowego

02.09.2010
wypowiedzi: 76
*.ssp.dialog.net.pl

A skąd takie gigantyczne straty BPH? Mam nadzieje, że partnerzy nie muszą dokładać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.