Forum: Szkoła Tańca Lilla House czy może biuro podróży Multita? - edukacja 44

Jarek_J 23.02.2010 *.d88-239.icpnet.pl

1

Witam,

 chciałbym uruchomić biznes na zasadzie franczyzy i teraz pytanie do Was - co z w/w dwóch przedsiewzięć może być bardziej opłacalne?

Szkoła Tańca czy też Biuro Podróży?

iks 24.02.2010 *.aavc186.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Skoro znasz się na obu biznesach, to otwieraj oba... Ciśnie mi się na usta cytat z jednego  z naszych filmów  (niestety tytułu nie pamiętam) : " Mój mąż proszę  Pana to z zawodu jest dyrektorem"... 

Piotr Kania 23.01.2018 *.89-74-128-163.dynamic.chello.pl

26

Coraz więcej mówi się o tym, że taniec to dobry sposób na ochudzanie, budowanie pewności siebie i poznawanie wspaniałych ludzi. Dlatego na twoim miejscu poświęciłbym energię na pracę nad rozwojem własnej szkoły tańca. Co do franczyz to myślę, że wszystko jest kwestią umowy i określenia warunków współpracy. Co do dobrych przykładów to mogę podpowiedzieć https://www.akademiatanca.com.pl/

Konsul2018 22.03.2018 *.hu1.nordvpn.com

17

Dobry taniec jest piękny.

____________________________

Prace licencjackie

Nemo 23.03.2018 *.185.112.181.108

3

No chyba to nie tendy droga.

Branże w której się zaczyna biznes trzeba wybierać na podstawie jej znajomości inaczej będzie ciężko

____________________

BGŻ Optima: https://wirtualny.slask.pl/bgzoptima/

Moja opinia

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.