Forum: Szkoła Tańca Lilla House czy może biuro podróży Multita?

23.02.2010
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Witam,

 chciałbym uruchomić biznes na zasadzie franczyzy i teraz pytanie do Was - co z w/w dwóch przedsiewzięć może być bardziej opłacalne?

Szkoła Tańca czy też Biuro Podróży?

24.02.2010
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skoro znasz się na obu biznesach, to otwieraj oba... Ciśnie mi się na usta cytat z jednego  z naszych filmów  (niestety tytułu nie pamiętam) : " Mój mąż proszę  Pana to z zawodu jest dyrektorem"... 

23.01.2018
wypowiedzi: 24
*.dynamic.chello.pl

Coraz więcej mówi się o tym, że taniec to dobry sposób na ochudzanie, budowanie pewności siebie i poznawanie wspaniałych ludzi. Dlatego na twoim miejscu poświęciłbym energię na pracę nad rozwojem własnej szkoły tańca. Co do franczyz to myślę, że wszystko jest kwestią umowy i określenia warunków współpracy. Co do dobrych przykładów to mogę podpowiedzieć https://www.akademiatanca.com.pl/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.