Forum: Jak reklamować swój biznes lokalnie?

  • strona:
  • 1
  • 2
02.03.2010
wypowiedź: 1
*.man.bydgoszcz.pl

jak się skutecznie reklamować ? jeżeli mam punkt w galerii lub na ulicy handlowej ? jak przyciągnąć nowych klientów

20.10.2011
wypowiedzi: 3
*.idg.com.pl

Plecam ciekawy artykuł  o skuteczności Marketingu Mobilenego 

 

http://media2.pl/telekomunikacja/84539/komentarz/522347.html#komentarz-522347

20.10.2011
wypowiedzi: 6
*.centrum.gliwice.pl

Guzik prawda z tymi MMSi SMS.Dziś ludzie już zbytnio nie zwracają na to uwagi jest to wręcz nieetyczne i denerwujące jak przychodzą SMS o treści .....Dziś promocja zapraszamy zniżki do - 80%....

Ludzie jak nie mają potrzeby lub kasy nie kupują taka prawda.

Pozdrawiam.

20.10.2011
wypowiedzi: 3
*.idg.com.pl

Jeżeli dotrzesz do osoby która w zainteresowaniach ma usługę ( lubi to ) którą akurat  Ty proponujesz to jest wręcz pewnie że skorzysta z twojej oferty  lub przynajmniej przejrzy ją.

 

16.12.2013
wypowiedzi: 3
*.aster.pl

jesli wysyłasz wiadomości do pierwszych lepszych osób to pewnie, że jest to nieskuteczne.

jesli jednak poświęcisz chwilę i zbudujesz sobie bazę choćby 50numerów, które są zainteresowane Twoją ofertą - lokalnego baru, czy sklepu, to organizując promocję, czy wprowadzając nowy produkt do oferty możesz liczyć na pozytywny odźwiek takich wysyłek marketingowych. A jak mierzyć efektywność takich wysyłek sprawdź na http://hostedsms.pl/marketing-mobilny.aspx

11.07.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

Zdecydowaniem czymś dużym i widocznym. Czymś takim mogą byc bramy reklamowe postawione przey Twoim stoisku. Banery reklamowe takiego typu są bardzo efektywne i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki nim w bardzo prosty sposób trafisz do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów. Zapoznaj się z ofertą http://www.clevair.pl/pl/component/virtuemart/figury-pneumatyczne-standardowe/bramy

17.07.2017
wypowiedzi: 129
*.dynamic.gprs.plus.pl

Pamiętajcie też o pozycjonowaniu lokalnym. To bardzo ważne.

17.07.2017
wypowiedzi: 129
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja często robię zakupy w sklepie urwis. Tam mają bardzo korzystne oferty.

25.07.2017
wypowiedzi: 53
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Moim zdaniem podstawa to naprawdę dobra indentyfikacja wizualna, produkt i współpraca z lokalną społecznością. Rozpoznawalność firmy jest w zasadzie kluczowa o czym można przeczytać w kilku artykułach np. tutaj: http://www.wizualion.pl/blog/. Promocja w intenecie ma sens jeżeli miasto jest większe. W przeciwnym wypadku współpraca z lokalną społecznością o której pisałam lepiej się sprawdzi.

26.07.2017
wypowiedzi: 16
*.free.aero2.net.pl

Lokalnie jest zdecydowanie łatwiej i szybciej. Szukasz forum regionalne http://forumkaty.pl/

i mówisz sąsiadom jak możesz im pomóc. Lokalsi to najlepszy klient. Dodatkowo możesz umieścić linki, a tym samym poprawić pozycję w wyszukiwarce, czyli same plusy.

28.07.2017
wypowiedzi: 12
*.centertel.pl

Bardzo łątwo można wypromować swój biznes samemu polecam ten kurs.

29.07.2017
wypowiedzi: 92
*.dynamic.chello.pl

na początek jakas fajna nazwa firmy nie zaszkodzi ;) 

31.07.2017
wypowiedzi: 43
*.stimo.net

Ulotki, ogłoszenia, lokalna prasa, czasopisma, strony internetowe, radio, TV

16.08.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

Jesli macie swoja strone internetową to fajnym sposobem na reklamę są linki sponsorowane- http://adwordsgroup.pl/linki-sponsorowane/ .  Tworzysz własną kampanię takich linków, które wyświetlane są w postaci reklamy na samej górze wyników wyszukiwarki. Wyświetlanie jest zupełnie darmowe, płacisz tylko za kliknięcie w reklamę.

18.08.2017
wypowiedzi: 15
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Bardzo fajna opcja. Osobiście generalnie uważam, że założenie działalności to dopiero początek. Potem należy mówiąc kolowialnie ogarnąć wiele spraw, w tym księgowość i promocję. Jeżeli o tą drugą kwestię chodzi, tutaj na pewno podstawą będzie dobrze zrobiona strona internetowa. Tutaj dobrym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy specjalistów w tym zakresie, a konkretnie mam na myśli IMB Marketing https://inbmarketing.pl/strony-www-i-sklepy-internetowe-lublin/tworzenie-stron-www-lublin . Decydując się bowiem na ich usługi, możemy mieć pewność, że nasza stronka będzie ciekawa pod względem graficznym , funkcjonalna, a jednocześnie bez problemu będzie można ją w przyszłości chociażby pozycjonować. Przy czym jednocześnie przyciągnie wiele osób zainteresowanych naszymi produktami bądź usługami. 

22.08.2017
wypowiedzi: 17
*.45.1.ipv4.supernova.orange.pl

Najskuteczniejszą reklamą , z dużą dozą zwrotności jest kolportarz ulotek. Jak ktoś jest z Bytomia to polecam ich https://ekolportaz.pl/kolportaz-ulotek-bytom , dają z siebie wszystko i każdorazowo odzew jest bardzo duży. 

24.08.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepiej byłoby postawić na konkretną stronę internetową. Zobacz sobie co taka dobrze zaprojektowana strona oraz jej pozycjonowanie mogą dać. Zwykła reklama nie ma z tym startu, nie przyciągnie ona tylu klientów co twoja strona na 1 pozycji w wyszukiwarce ;)

15.09.2017
wypowiedzi: 43
*.252.11.64.internetia.net.pl

Pewnie jakieś plakaty, ulotki i takie rzeczy będą dobre przy reklamie lokalnej

15.09.2017
wypowiedzi: 8
*.olsztyn.vectranet.pl

W dzisiejszych czasach nawet lokalne firmy muszą być widoczne w sieci. Warto zwrócić tutaj uwagę na pozycjonowanie lokalne. Dobrze jest jeśli Twoja firma pojawia w wynikach zawierających lokalne treści. Cały projekt najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie http://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ powinna być dobrym rozwiązaniem.

22.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrym pomysłem jest ustwić jakieś banery, ulotki czy nawet standy ekspozytory coś co zwróci uwage przechodni, to jest bardzo dobre rozwiązanie, ewentualnie reklama w necie są też te auta ktore jeżdżą z baneram i puszczają reklame przez megafon

  • strona:
  • 1
  • 2

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.