Forum: Jak reklamować swój biznes lokalnie?

02.03.2010
wypowiedź: 1
*.man.bydgoszcz.pl

jak się skutecznie reklamować ? jeżeli mam punkt w galerii lub na ulicy handlowej ? jak przyciągnąć nowych klientów

20.10.2011
wypowiedzi: 3
*.idg.com.pl

Plecam ciekawy artykuł  o skuteczności Marketingu Mobilenego 

 

http://media2.pl/telekomunikacja/84539/komentarz/522347.html#komentarz-522347

20.10.2011
wypowiedzi: 6
*.centrum.gliwice.pl

Guzik prawda z tymi MMSi SMS.Dziś ludzie już zbytnio nie zwracają na to uwagi jest to wręcz nieetyczne i denerwujące jak przychodzą SMS o treści .....Dziś promocja zapraszamy zniżki do - 80%....

Ludzie jak nie mają potrzeby lub kasy nie kupują taka prawda.

Pozdrawiam.

20.10.2011
wypowiedzi: 3
*.idg.com.pl

Jeżeli dotrzesz do osoby która w zainteresowaniach ma usługę ( lubi to ) którą akurat  Ty proponujesz to jest wręcz pewnie że skorzysta z twojej oferty  lub przynajmniej przejrzy ją.

 

16.12.2013
wypowiedzi: 3
*.aster.pl

jesli wysyłasz wiadomości do pierwszych lepszych osób to pewnie, że jest to nieskuteczne.

jesli jednak poświęcisz chwilę i zbudujesz sobie bazę choćby 50numerów, które są zainteresowane Twoją ofertą - lokalnego baru, czy sklepu, to organizując promocję, czy wprowadzając nowy produkt do oferty możesz liczyć na pozytywny odźwiek takich wysyłek marketingowych. A jak mierzyć efektywność takich wysyłek sprawdź na http://hostedsms.pl/marketing-mobilny.aspx

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.