Forum: Jak reklamować swój biznes lokalnie?

02.03.2010
wypowiedź: 1
*.man.bydgoszcz.pl

jak się skutecznie reklamować ? jeżeli mam punkt w galerii lub na ulicy handlowej ? jak przyciągnąć nowych klientów

20.10.2011
wypowiedzi: 3
*.idg.com.pl

Plecam ciekawy artykuł  o skuteczności Marketingu Mobilenego 

 

http://media2.pl/telekomunikacja/84539/komentarz/522347.html#komentarz-522347

20.10.2011
wypowiedzi: 6
*.centrum.gliwice.pl

Guzik prawda z tymi MMSi SMS.Dziś ludzie już zbytnio nie zwracają na to uwagi jest to wręcz nieetyczne i denerwujące jak przychodzą SMS o treści .....Dziś promocja zapraszamy zniżki do - 80%....

Ludzie jak nie mają potrzeby lub kasy nie kupują taka prawda.

Pozdrawiam.

20.10.2011
wypowiedzi: 3
*.idg.com.pl

Jeżeli dotrzesz do osoby która w zainteresowaniach ma usługę ( lubi to ) którą akurat  Ty proponujesz to jest wręcz pewnie że skorzysta z twojej oferty  lub przynajmniej przejrzy ją.

 

16.12.2013
wypowiedzi: 3
*.aster.pl

jesli wysyłasz wiadomości do pierwszych lepszych osób to pewnie, że jest to nieskuteczne.

jesli jednak poświęcisz chwilę i zbudujesz sobie bazę choćby 50numerów, które są zainteresowane Twoją ofertą - lokalnego baru, czy sklepu, to organizując promocję, czy wprowadzając nowy produkt do oferty możesz liczyć na pozytywny odźwiek takich wysyłek marketingowych. A jak mierzyć efektywność takich wysyłek sprawdź na http://hostedsms.pl/marketing-mobilny.aspx

11.07.2017
wypowiedzi: 21
*.181.117.18

Zdecydowaniem czymś dużym i widocznym. Czymś takim mogą byc bramy reklamowe postawione przey Twoim stoisku. Banery reklamowe takiego typu są bardzo efektywne i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki nim w bardzo prosty sposób trafisz do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów. Zapoznaj się z ofertą http://www.clevair.pl/pl/component/virtuemart/figury-pneumatyczne-standardowe/bramy

17.07.2017
wypowiedzi: 74
*.dynamic.gprs.plus.pl

Pamiętajcie też o pozycjonowaniu lokalnym. To bardzo ważne.

17.07.2017
wypowiedzi: 74
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja często robię zakupy w sklepie urwis. Tam mają bardzo korzystne oferty.

25.07.2017
wypowiedzi: 31
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Moim zdaniem podstawa to naprawdę dobra indentyfikacja wizualna, produkt i współpraca z lokalną społecznością. Rozpoznawalność firmy jest w zasadzie kluczowa o czym można przeczytać w kilku artykułach np. tutaj: http://www.wizualion.pl/blog/. Promocja w intenecie ma sens jeżeli miasto jest większe. W przeciwnym wypadku współpraca z lokalną społecznością o której pisałam lepiej się sprawdzi.

26.07.2017
wypowiedzi: 16
*.free.aero2.net.pl

Lokalnie jest zdecydowanie łatwiej i szybciej. Szukasz forum regionalne http://forumkaty.pl/

i mówisz sąsiadom jak możesz im pomóc. Lokalsi to najlepszy klient. Dodatkowo możesz umieścić linki, a tym samym poprawić pozycję w wyszukiwarce, czyli same plusy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.