Forum: Szkolenia dla franczyzobiorców 1475

YarpenZ 09.03.2010 *.gl227-36.master.pl

13

Witam,

Chciałbym wziąść udział w szkoleniu dla franczyzobiorców, które jest szeroko reklamowane na tym portalu. Z tym, że nie bardzo rozumiem w jaki sposób mogę się na nie zapisać. We wniosku jest napisane, że muszę być \"oddelegowany\" przez firmę. Własnej działalności jeszcze nie prowadzę, mam zamiar ją otworzyć ale to dopiero po wybraniu systemu franczyzowego i jakiś negocjacjach i wstępnych umowach podpisanych (z tym, że tematyką tego szkoleina są właśnie sprawy jakie powienienem wiedzieć PRZED wszelkimi negocjacjami, umowami, wyborem systemu itp.). Na etacie też nie pracuję a nawet gdyby to niby w jaki sposób mam poprosić hipotetycznego szefa żeby mnie \"oddelegował\" ? Nawet gdybym pracował dla kogoś kto ma franczyzę to za chiny mnie nie wyśle na coś takiego bo niby po co skoro to jest dla franczyzobiorców a nie ich pracowników ?!?! Już pomijam sytuację gdzie pracuję np. dla firmy IT a sam cchę otworzyć np. pizzerię - jak mam niby to załatwić ze swoją firmą żeby mnie wysłali? Przecież od razu się zorienują, że chcę ich zostawić. Nie rozumiem idei wysyłania pracowników firm na takie szkolenia skoro wiadomo, że franczyzy otwierają osoby prywatne chcące \"robić na swoim\" a nie pracownicy firm. Ktoś widzi w tym jakąś logikę? I w jaki sposób mam się na to szkolenie zapisać skoro nie mam firmy i nikt mnie nie oddeleguje ?!

Barol 09.03.2010 *.chello089074238204.chello.pl

5

To są szkolenie dofinansowane z UE, i dla tego osoby muszą być delegowane przez firmy. Poproś kogoś znajomego, kto ma jakąś działalność. Jego to nic nie będzie kosztować.

di dabliu 11.03.2010 *.188.147.52.186.nat.umts.dynamic.eranet.pl

1
Skończyły się już środki unijne dla bezrobotnych, zostały dla przedsiębiorstw, dlatego potrzebna jest firma wysyłająca na szkolenie. Ot i tyle....

aragonis 11.03.2010 *.77-255-97-40.adsl.inetia.pl

76
wcale się nie skończyły, po co piszesz bzdury???

pietrobus 12.03.2010 *.chello084010081200.chello.pl

11
Zobacz sobie na stronę WUP, lub stronę GUP, tam cały czas podają jakieś infrmacje na ten temat. Na pewno znajdziesz ich wiecej niż od osób tutaj na forum... Ja sam ide za parę dni na szkolenie "na temat franczyz" i to zupelnie bezpłatnie. Wystarczy trochę chęci. Ta strona jest prowadzona przez organizację franczyzodawców, więc nie spodziewaj się jakiejkolwiek pomocy bezpłatnej. W WUP dostaniesz info jak jest za i przeciw. A, jak w innym poście pisałem, nikt nie napisze Ci na forum jak jest z franczyzą, gdyż ich obowiązuje tajemnica. Więc nie słuchaj bredni... Przejdź się sam i zapytaj do salonu, czy sklepu który Ciebie interesuje. A, najlepiej napisz do samego franczyzodawcy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.