Forum: Dobry biznes, tylko jaki?

09.03.2010
wypowiedzi: 19
*.254.204.85

Witam wszystkich franczyzobiorców. Zastanawiam się jaki biznes otworzyć aby spokojenie zarobić. Zastanawiam się nad usługami medycznymi, oczywiście odpłatnymi, chętnie poznał bym osoby, które chciały by założyć wspólną firmę w tym kierunku.

10.03.2010
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hmmm... Mówią ze rolnik śpi itd... Kup ziemię, zasiej zboże i kładź się spać. Samo urośnie i zarobisz...

10.03.2010
wypowiedzi: 94
*.160.203.24

albo se SĄD załóż i dawaj wszystkim wielkie kary, albo se załóż rafinerie...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.