Forum: Czy Next to franczyza?

21.03.2010
wypowiedź: 1
*.newt.cable.virginmedia.com

 Chciałabym otworzyć sklep odzieżowy dla dzieci z marką Next. Mam pytanko? Czy w Polsce jest już sklep franczyzna "Next"? A może wiecie jak to założyć i czy wogóle realnie jest taka możliwość? Z góry serdecznie dziękuję za Wasze wpisy...

22.03.2010
wypowiedzi: 13
*.master.pl

Jest w Poznaniu i Warszawie. Nie wiem czy są one prowadzone na zasadzie franczyzy, w UK i Irlandii nie są.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.