Forum: Czy ktoś był bądź jest franczyzobiorcą firmy Gantos? Bardzo proszę o pomoc. 1482

Ewelina23 28.03.2010 *.c133-254.icpnet.pl

5

Chciałabym podjąć współpracę franczyzową z GANTOSem, ale nie do końca wiem jakie oni mają warunki. Zanim skontatuję się bezpośrednio z osobą z firmy odpowiedzialną za pakiety franczyzowe, chciałabym uzyskać informację od kogoś kto mi napisze prawdę - czy warto w to z nimi wchodzić. Ile mniej więcej wynosi koszt całej inwestycji? Jak wygląda u nich wykupienie towaru?

 Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

Ewelina23 29.03.2010 *.c133-254.icpnet.pl

5
halooo!! czy naprawdę z nikt z Was nie jest w stanie mi pomóc? Nikt nic nie wie na temat tej marki!?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.