Forum: CUK - Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych

07.01.2018
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

To jest też interesująca propozycja współpracy dla osób, które prowadzą własną działaność https://cuk.pl/wspolpraca/otworz_punkt_partnerski

04.02.2018
wypowiedzi: 12
*.icpnet.pl

Wtedy otrzymuje się dostęp do oferty największych 18 Towarzystw Ubezpieczeniowych. A pracę ułatwia  WebCUK - innowacyjny system obsługi klienta.

28.02.2018
wypowiedzi: 33
*.dynamic.mm.pl

Osobiście dla mnie PR jest bez znaczenia, a naistotniejsza jest cena (korzystam tylko z OC) w związku z tym wolę kupować OC przez internet bo jest po prostu taniej, a przy okazji sporo wygodniej jak nie próbowaliście to sprawdźcie sobie chociażby - https://superpolisa.pl/ bardzo prota i intuicyjna porównywarka.

13.03.2018
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

Na pewno zaletą jest, że placówkę CUK można otworzyć w dwa miesiące

https://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_cuk#szczegoly_biznesu

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.