Forum: Uwaga na... zadłużonych franczyzodawców 1483

almo 01.06.2010 *.ipy108.internetdsl.tpnet.pl

1
Firma Partner Team Sp z o.o. jest wpisana do rejestru dłużników KRD BIG.

MiWi 01.06.2010 *.dkj168.neoplus.adsl.tpnet.pl

153
Niewątpliwym liderem Krajowego Rejestru Dłużników jest firma Pasztecik Marcin Pawlik ze Szczecina, http://pasztecik.pl/ ;)

PiotrdrugiPiotr 02.06.2010 *.212.160.203.24

94
są jeszcze tacy, którzy nie są wpisani do BIG-u, ale zadłużeni............ i to bardzo , np KOLPORTER. wiadomo, wszystkie firmy są zadłużone, ale aby to zadłużenie było realne, np do kapitałów włąsnych, czy środków trwałych. Banki powinny tego pilnować , a nie tylko zajmować się udzielaniem kredytów. Pare lat analiza wniosku kredytowe, rentowność inwestycji oraz prawne zabezpieczenia, były tematem wtórnym. Liczyła się tylko akcja kredytowa. Teraz banki się zorientowały że trochę przecholowały, a pobrane przez nich zabezpieczenia, mówiąc oględnie są mało warte. A rezerwy trzeba tworzyć - nie ma zmiłuj. Oferowanie kredytu na podstawie obrotów na rachunku, a nie dogłebna analiza zeznań podatkowych to temat nagminny. A potem konsekwencje tego odczuwamy my wszyscy. Dlatego uważam że państwo nigdy nie powinno pomagać bankowi. Jak jest w trudnej sytuacji i grozi mu upadek , to państwo zabezpieczyć zdeponowane środki (oszczędności) a jeśli chodzi o zciągalność kredytów to............... umowa kredytowa to umowa między stronami, między bankiem a klientem Każda ze stron ponosi taką samą odpowiedzialność , i każda ze stron powinna ponosić takie samo ryzyko. Nikt nie stoi ponad prawem. W Polsce banki też są zwykłymi podmiotami.......... nie stoja ponad prawem.......................

Fran1 17.08.2010 *.user-109-243-25-6.play-internet.pl

2

Proponuję umieszczenie w tym miejscu firm, z którymi ktoś miał złe doświadczenia:

ja bezwzględnie radzę unikać: Unijnej Szkoły Kszłałcenia Indywidualnego należącej do Pana Marka Miłkowskiego - to dłużnicy wpisani do Krajowego Rejestru Długów. Skontaktować się z Miłkowskim graniczy z cudem i śledząc różne fora można wiele wczytać na temat wątpliwej uczciwości tego Pana,

 również proponuję unikać firmy Pasztecik oraz  Mydło i Powidło - także widnieją w KRD

kogo jeszcze warto unikać?

Fran1 17.08.2010 *.user-109-243-25-6.play-internet.pl

2
I jeszcze jedna ciekawa firma również znaleziona w KRD- Upper Finance

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.