Forum: Apteka we franczyzie?

16.06.2010
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam. Jakie są wasze opinie o Aptekach we franczyzie. Oczywiście wolałbym je przeczytać od osób, które mają z tematem bezpośredni kontakt. Teoretycy to chyba za mało?

24.07.2010
wypowiedzi: 19
*.hsd1.nj.comcast.net

WITAM.TEZ JESTEM ZAINTERESOWANY TYM TEMATEM,ALE WYDAJE MI SIE,ZE TU NA FORUM NIE DOCZEKAMY SIE OBIEKTYWNEJ OPINI.DLATEGO JAK NIE SPRAWDZISZ SAM NA SWOJEJ SKORZE TO SIE NIE DOWIESZ.POZDRAWIAM

05.10.2010
wypowiedzi: 5
*.171.163.232.dotnet.lublin.pl

Witam

Rzeczywiście, jeśli chodzi o franczyzę aptek to teoria na niewiele sie tu przyda. Dlatego też jeśli jesteście nadal zainteresowani tym tematem to zapraszam po kontakt. Właścicel istniejącej sieci aptek, działający głównie we wschodniej i południowej Polsce zdecydował się na budowę systemu franczyzowego. Myślę że osoba, która dłuższy czs działa na tym rynku udzieli najlepszych informacji, a byc może zaproponuje też fajne warunki współpracy. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.