Forum: Siłownia

16.06.2010
wypowiedź: 1
*.lan.gosk.pl

Witam

Posiadam niedużą siłownie na której znajeduje się kilka ławeczek atlas oprócz tego mata do ćwiczenie wielkości 5x10mfirme mam od ok. 4miesiecyno i jak narazie za dobrze nie idzie prosiłbym o pomoc zwiazana z pomysłami co można byłoby zrobić jeszcze w moim biznesie aby uzyskać dodatkowe pieniądze dodam że nie posiadam wiele wkładu Pozdrawiam i z góry dziekuje wszystkim za pomoc

17.06.2010
wypowiedzi: 37
*.chello.pl

Wybrałęś/wybrałeś, chyba ciężki rodzaj działalności. U mnie na osiedlu są dwie salki i raczej kokosów nie robią. Ludzie nie chcą ćwiczyć, karnety jak na Polskie warunki drogie. Ja korzystałem tylko z siłowni jak mieliśmy umowę z jakąś firmą i miałem kartnę miesięczną a mogłem korzystać i z siłowni, basenu i innych rzeczy. Być może taka współpraca pozwoli Ci nieco zwiększyć dochód.

20.12.2016
wypowiedź: 1
*.man.tk-internet.pl

temat nie jest łatwy ale też daje dużo możliwości. Na początek na pewno warto się podszkolić merytorycznie i żeby wartością dodatnią była możliwość konsultacji i porad dotyczących odżywiania i treningu :) źródła łatwo znaleźć np tutaj http://www.sfd.pl/najlepsze_%C4%87wiczenia_na_biceps-t169013.html dodatkowo nie zapominaj o reklamie, może coś nietypowego lub zabawnego co ma szanse rozejść się viralem

24.11.2017
wypowiedzi: 16
*.dynamic.chello.pl

Dobrym pomysłem jest wejść w jakąś współpracę z biznesem, który nie jest konkurencyjny a może być połączeniem twojej oferty lub darmową reklamą. Połączeniem oklepanym są zajęcia fitness i siłownie, ale zdarza się, że kluby mają w ofercie siłownie, taniec i odnowę biologiczną. Szczególnie ważne dla Pań :). Tylko pamiętać, aby wejść we współpracę z Benefitami, bo o ile siłownie zwykle są jeszcze do udźwignięcia to często ludzie pytają o taniec na multisport i jak nie jest finansowany to rezygnują, a to jest dodatkowa reklama trochę.

01.12.2017
wypowiedzi: 41
*.stimo.net

Współpraca, reklama itp. Musisz próbować bo samo się nic nie zdziała :)

15.12.2017
wypowiedzi: 4
*.192.111.176

Też interesowały mnie te informacje, dziękuję za udzielenie jej odpowiedzi i podzielenie się moim doświadczeniem, pomogło mi to dużo w podjęciu decyzji 192.168.0.1

26.12.2017
wypowiedzi: 10
*.telecom.by

Witaj! Przepraszam, to nie jest temat! Naprawdę lubię twoje forum! Dziękuję, jestem z tobą)

192.168.1.254

01.01.2018
wypowiedzi: 4
*.olsztyn.vectranet.pl

Musisz poszukać jakieś wsparcia najlepiej w doradztwie finansowym. Ja bardzo często chodzę na siłownie i w moim miejście jest duże zainteresowanie rekreacją tego typu. Jedyne czego mi brakowało, to możliwość kupienia suplementów na miejscu, ale teraz nie mam z tym problemu, bo zamawiam je na http://mocnysklep.pl/ i też jest bardzo wygodnie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.