Forum: Multifood STP

27.07.2010
wypowiedzi: 3
*.59.classcom.pl

Czy ktoś ma może jakieś bliższe doświadczenia z siecią Multifood. Nie chodzi mi tylko o samo prowadzenie placówki, ale także o te placówki same w sobie, tzn. jakie są standardy oferowanego jedzenia, obsługi, wystrój lokalu ? Ja mam do nich troszkę daleko, więc może jakiś uprzejmy wrocławianin się wypowie :) A w kwestii współpracy, to może ktoś z wypowiadających się na forum, lub odwiedzających je dopytywał bliżej w Multifood o warunki, albo też prowadzi placówkę i jakie ma odczucia. pozdrawiam

03.08.2010
wypowiedzi: 5
*.171.163.232.dotnet.lublin.pl

Witam

Według mnie, jesli interesuje Cie kuchnia typu " wybierz co jesz";), Multifood jest dobrym wyborem. Mają bardzo przystepny system franczyzowy, rozwijają się szybko, zachowując jednak przy tym standardy jakości. No i co uważam za najwazniejsze, traktuja franczyzobiorce jak partnera, z którym chcą wspólnie zarobić. Mam takie informacje, bo akurat sama interesuje się tym konceptem. Jeśli potrzebujesz szczegółow, zapraszam z pytaniami do mnie. 

17.02.2011
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam jeśli chodzi o ofertę franczyzową tej firmy to zapraszam do odwiedzenia jednego z trzech obecnych franczyzobiorców w Koronie lub  w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu lub w Łodzi na Jana Pawła w Pasażu Łódzkim a otrzymają Państwo informacje jak należy nie inwestować kasy

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.