Forum: Przyszłość pizzerii w Polsce 1478

zibi1963usa 17.08.2010 *.c-76-99-230-240.hsd1.nj.comcast.net

19
WITAM.DO POLSKI WCHODZI JEDNA Z NAJWIEKSZYCH NA SWIECIE SIECI PIZZERI PAPA JOHN'S.JAK MYSLICIE,CZY TO DUZA KONKURENCJA DLA OBECNYCH LOKALI NA RYNKU? PRZY TAK DUZEJ LICZBIE PIZZERI JAKIE OBECNIE POWSTAJA{ ZA ROK ,ZA DWA} PIZZERIA NA KAZDEJ ULICY W MIESCIE,MIASTECZKU,WOBEC TAKIEJ KONKURENCJI CZY PIZZA BEDZIE KOSZTOWALA NP.5 ZL. POZDRAWIAM

rumak 18.08.2010 *.194.181.22.6

155
skoro McD nie zmiótł całej fastfoodowej konkurencji to i pape przeżyjemy. skoro pizza hut nie jest jedyną markową pizzą w kraju itd.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.