Forum: Jak zdobyć niewielką ilość gotówki na rozkręcenie małej firmy? 1482

maniek21 21.09.2010 *.public-gprs102927.centertel.pl

4
Witam, mam pytanie dotyczące zdobycia nie wielkiej ilości gotówki. Mianowicie założyłem firmę, chiałbym zajmować się organizacją wesel, bankietów, wieczorów kawalerskich, panieńskich, imprez okolicznościowych itp. lecz potrzebowałbym ok 10000zł \"na start\" (to nie jest kosmiczna suma, ale wystarczająca), kredytu żadnego nie dostane, ponieważ nie mam innych kredytów, kart kredytowych, działalność jest prowadzona poniżej 6 miesięcy. Czy jest możliwość zdobycia gotówki w jakiś uproszczony sposób niż ten, jaki prezentują niektóre banki? Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

denver666 22.09.2010 *.chello084010181148.chello.pl

37
Bezrobocie i kasą z UP.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.