Forum: Cipo & Baxx

09.10.2010
wypowiedzi: 7
*.home.aster.pl

Zastanawiam się nad otwarciem Cipo & Baxx w Galerii handlowej, miasto 20 tys mieszkańców.

Miał ktoś już może styczność z franczyzą Cipo & Baxx? Jak wygląda współpraca i ogólnie wasze opinie nt tej firmy? Jak wygląda kwestia zatowarowania ?

10.10.2010
wypowiedzi: 352
*.telbeskid.com.pl

Ja powiem ci tylko jako klient UWIELBIAM ICH CIUCHY !! niestety tu gdzie mieszkam w stosunkowo bliskiej okolicy nie ma żadnego ich stoiska :(

Marny punkt w Rzeszowie w galerii ale szału nie ma , nieco lepiej mam w Krakowie, ale też nie ma czym poszaleć dlatego kupuję ciuchy z ich kolekcji jedynie w sklepach internetowych.

Może to nie są najtańsze rzeczy, ale za to bardzo fajne, mające swój własny styl i jakościowo pierwsza klasa

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.