Forum: MYJNIA RĘCZNA - Lodowisko 1480

grzes 18.10.2010 *.oga107.internetdsl.tpnet.pl

2

Witam Serdecznie.

Myślę o otworzeniu w stosunkowo niewielkiej ale zmechanizowanej miejscowości (25 tys. os.) otworzeniu mobilnej myjni ręcznej ( około 4 boksy), a gdy obrót spada ze skutkiem warunków atmosferycznych przebranżowić się w lodowisko- korzystając z atrakcyjnej lokalizacji tzn. 1 km. ok centrum.

Chętnie podyskutuje na tematy mniej i bardziej poważne w tej kwestii.

POZDRAWIAM

Grzegorz 

grzes 18.10.2010 *.oga107.internetdsl.tpnet.pl

2

Zarys funkcjonalny...

Otworzyć dwie firmy z czego na jedną postarać się o dofinansowanie...

Jest możliwość wspomagania się stażystami.

Proszę o jakieś ewentualne sugestie/obliczenia.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.