Forum: Sprzedam pomysł

01.11.2010
wypowiedź: 1
*.systemsc.pl

Czy mozna opatentować pomysł na firmę np. lokal gastronomiczny, a następnie nie porwadząc własnej placówki sprzedawać na zasadzie franczyzy? :-) Co wy na to?

01.11.2010
wypowiedzi: 352
*.telbeskid.com.pl

no to dynamitu kolego nie wymyśliłeś .... połowa systemów zawartych w tutejszym katalogu franczyz jest właśnie realizowana w takich schemacie .... ale takie rzeczy to tylko w Polsce są możliwe. Bo jak można mówić o sprzedaży konceptu franczyzowego, jeśli tak naprawdę nie sprawdziło się go na samym sobie.

Ale Polska to piękny i dziwny kraj ... tu wszystko jest możliwe

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.