Forum: Dominium Pizza franczyza

14.11.2010
wypowiedź: 1
*.internetia.net.pl

Witam chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o franczyzie pizzerii Dominium. Ponieważ w moim mieście jeszcze nie ma pizzerii tej sieci nie wiem jak to wszystko u nich wygląda i smakuje czekam na wasze opinie i spostrzeżenia

21.11.2010
wypowiedzi: 10
*.centertel.pl

Nie myśl o jakiejkolwiek pizzerii. Gastronomia to utopia. Cały czas zasuwasz bez przerw i zarabiasz tylko na koszty. Odradzam, ja pozbyłem się lokalu za pół zainwestowanej kwoty. Cieszę się, że jestem wolny i mam wolne weekendy dla rodziny. Pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.