Forum: Chcę założyć stację paliw

12.12.2010
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

witam mysle postawic cpn z dotacji unijnych . mam pytanie co mam spelniac ? ile moge dostac pieniedzy ?

13.12.2010
wypowiedzi: 94
*.160.203.24

aby postawić cpn, trzeba 8-10 mln, jesli oczywiście masz grunt, i wszystkie pozwolenia środowiskowe.

i to bedzie  przeciętny cpn, Jęśli to tego porządną restaurację to jeszcze 1,5 mln.

unia daje subwencje, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że najpierw musisz zainwetować 100% własnych pieniędzy , a potem unia ci zwróci ok 40-60%.

więc trzeba mieć wagon pieniędzy

13.12.2010
wypowiedzi: 59
*.realestate.net.pl

dokladnie tak jak pisze PiotrDrugiPiotr trzeba miec duzo pieniedzy i najpierw wykladasz swoj kapital pozniej Unia zwraca ok50% zalezy od programu.

13.12.2010
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od programu i od... konkurencji. W ten biznes nie tak łatwo wejść jak się wydaje.

13.12.2010
wypowiedzi: 13
*.adsl.inetia.pl

dodam tylko, ze istnieje mozliwosc pozyskania funduszy unijnych co nie oznacza wcale 100% pewnosci, ze taka dotacje sie otrzyma. To jest dosc dlugi i skomplikowany proces :przygotowanie wniosku wraz z cala potrzebna dokumentacja radze zlecic firmie zajmujacej sie tym na codzien (to kosztuje ale jest 95% pewnosci, ze wniosek nie zostanie odrzucony juz na wstepie z powodu dziwnych brakow) nastepnie jesli nie ma zadnych zastrzezen co do wniosku i calej dokumentacji odpowiednia komisja podejmuje decyzje komu (ze wszystkich zlozonych wnioskow a jest ich nie malo) i w jakiej kwocie zostana udzielone dotacje (bo trzeba tez wiedziec, ze niekoniecznie komisja musi przyznac 100% srodkow wskazanych we wniosku) 

24.01.2011
wypowiedzi: 3
*.internetdsl.tpnet.pl

i tutaj panowie sie mylą co do ceny... kilka lat temu firma w której pracuje postawiła stacje paliw na sporym gruncie i to przy krajowej drodze, wybudowanie od podstaw takiej stacji to koszt okolo 3,5-5 mln, w zaleznosci od tego czy masz swoj grunt czy nie, co prawda czesc prac budowlanych wykonywala nasza firma, ale tak to mniej wiecej wyglada....

27.10.2016
wypowiedzi: 96
*.play-internet.pl

Uważam, że stacja paliw jest idealnym pomysłem na biznes. Zarabia się nie tylko na sprzedaży paliwa, ale również na jedzeniu czy towarach, który mamy w sklepie. Jeśli zabroniony będzie handel w niedzielę, to zysk będzie jeszcze większy. Z tego co wiem, to budowa stacji paliw nie zajmuje zbyt wiele czasu.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.