Forum: Czy są firmy komputerowe i internetowe we franchisingu 1483

Krzysztof 25.06.2003 *.py172.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem zainteresowany tym sposobem współpracy.Poszukuje takowych firm. Pozdrowienia.

Piotrek 02.07.2003 *.212.160.138.190

Oczywiście że są. Jedną z takich firm jest Cartridge World. Firma zajmuje się materiałami eksploatacyjnymi do drukarek.

komputerowiec 02.07.2003 *.212.76.35.243

A od kiedy to materiały eksploatacyjne do drukarek są komputerami?

Krzysztof 03.07.2003 *.re232.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ponawiam pytanie:Czy są firmy komputerowe i internetowe we franchisingu?

Henry Meller (czytaj Ałri Miler) 05.07.2003 *.pb198.wegrow.sdi.tpnet.pl

Są takowe fimy, choć franczyzowość niektórych może budzić wątpliwości, firma 69 isp daje jakieś know how i materiały promocyjne, ajent ni musi nawet rejstrować działalności gospodarczej, ale ja osobiście bym w coś takiego nie wszedł, i jeśli się nie prowadzi firmy to nie franchising przecież, bo we franchisingu o co innego chyba chodzi.
Jest jeszcze firma CyberLand , kafejki internetowe chyba i sieci osiedlowe komercyjne robią. Wogóle sporo tego jest, trzeba sobie poczytać, ale rynek jest na tyle młody że nie zawsze warto robić pod czyjomś marką czy angażować swój autorytet(dobre imie) w niepewne przedsięwzięcia. Ponoć Cyberland nie jest zły a o 69 isp róźne żeczy się słyszało między innymi tutaj. Moim zdaniem na franchising w komputerach i sofware jest baaaaardzo dużo miejsca na rynku zarówno polskim jak i światowym, może warto samemu czegoś nowego spróbować??

worq 17.07.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Przydalaby sie firma, ktora "komputerowo" wykrywalaby nieuczciwych franchisodawcow

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.