Forum o artykule: Nowe prawo franczyzowe na Białorusi 1480

badrumex 03.02.2011 *.dlw207.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Zastanawiam się nad uruchominiem z moim białoruskim partnerem restauracji w Mińsku w oparciu o franczyze polskiej sieci. Czy sa na Białorusi jakieś sieci restauracji? Szukam i szukam ale danych jak na lekarstwo. Mailowałem do bialorus.com.pl ale nie mam jeszcze odpowiedzi. Sa jakies opracowania nt. tego rynku?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.