Forum: BOK NETIA 1482

skx 14.03.2011 *.obv146.internetdsl.tpnet.pl

1
witajcie!!! Rozważam otwarcie tytułowego BOK'u. Chciałbym dowiedziec się od kogoś, kto ma z tym styczność jak wyglądają zarobki, warunki podjęcia współpracy bezpośrednio z Netią, bądź z partnerem tej firmy. Czy ten biznes się opłaca???????? Pochodzę z miejscowości, (15000 mieszkańców). Nie ma tu salonu Netii, a do najbliższego okolo 40km. Podzielcie się swoimi uwagami, jeśli mieliście styczność z tym biznesem. Za wszelkie informacje dziękuję.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.