Forum: Ile trzeba miec na franchising stacji paliw ?

16.03.2011
wypowiedzi: 3
*.dsl.bell.ca

Czy ktos sie orientuje jakiego rzedu jest to kwota ?

16.03.2011
wypowiedzi: 59
*.dynamic.gprs.plus.pl

już kiedyś był taki temat więc poszukaj, kwota niezbędna to ok 1,5mln

03.04.2011
wypowiedzi: 13
*.szczecin.mm.pl

myslę ,że jakieś 250 000 zł

04.04.2011
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Raczej myślisz, że myślisz...

04.04.2011
wypowiedzi: 69
*.warszawa.vectranet.pl

250 000 ??? Na co to ma wystarczyć?

Pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku było to ok. 1 mln $. Za tyle wtedy przynajmniej stawialiśmy. Z działką, myjnią, sklepem i małą gatronomią - sieciówkę zachodnią. Teraz to pewnie dużo więcej, biorąc pod uwagę ceny gruntów plus mniejszą liczbę dobrych okalizacji.

04.04.2011
wypowiedzi: 69
*.warszawa.vectranet.pl

Dodam jeszcze, że znacząco zmieniły się przepisy dotyczące budowy. Są wymogi dotyczące separatorów, odsysaczy, dwupłaszczowych zbiorników, drenaży, uszczelnień - a to wszystko kasa, kasa, kasa...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.