Forum: Jak się skutecznie zareklamować ? 1484

quantum 14.05.2011 *.h1.net-5g.pl

1

W sytuacji gdy już skorzystaliśmy z jakiejś franczyzy pozostaje nam jeszcze kwestia reklamy. Tak dużo słyszy się o potędze internetu i taniej reklamy w nim drzemiącej.Tylko jak skutecznie dotrzeć do klientów ?

Co sądzicie o formach reklamowania się w serwisach konsumenckich takich jak np. http://wartobyc.pl ?
Za pomocą takiej reklamy uzyskujemy wyselekcjonowanych odbiorców, którzy są już w jakimś stopniu zaoferowani by skorzystać z usług przez nas świadczonych w dziedzinie danej branży (tutaj przykładowo są to różne lokale gastronomiczne i miejsca, gdzie można ciekawie spędzić wolny czas)
Czy jest to strzał w dziesiątkę ?

loko26 16.05.2011 *.ecl13.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Niestety nie jest to strzał w dziesiątkę ;) Działania marketingowe dla branży gastronomicznej prowadzone w internecie są tylko uzupełnieniem ogólnych działań marketingowych i nie mogą być traktowane jako coś taniego i skutecznego, ponieważ reklama w internecie nie jest najtańszą formą (wbrew pozorom). Mimo że docieramy do dużej grupy osób (potencjalne odsłony reklamy) to jej skuteczność jest niska, a czasami znikoma i dlatego jest idealnym uzupełnieniem dziań ePR

XXXXX 16.05.2011 *.gl134-11.master.pl

64

PRZECIEZ TO REKLAMA PO CO MU ODPISUJESZ;0

W gastronomii najlepsza reklama to marketing szeptany:) Warto miec swoja strone ze zdjeciami i jakas oferta ale to wszystko co bym pakowal w internet;)

Twoj_biz_pl 18.05.2011 *.adne134.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
Moim zdaneim każda forma reklamy jest dobra jezeli na dłuższa metę przynosi jakieś zyski. Wiadomo że na początku jest dużo trudniej,dlatego trzeba poświecić temu sporo czasu. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.