Forum: Miasto 12tys. i duży problem. 1475

Martin 31.05.2011 *.87-205-252-230.adsl.inetia.pl

8
Witam moje miasto ma 12tys. jest do dobra lokalizacja bo miasto ma 2 duże zaklady pracy łącznie około 4tys ludzi w nich pracuje, także fundusze nawet mają. jest basen, hale sportowe,pizzerie, 3kluby, tesco. biedronka i tp. pomysłów mam wiele ale po dluzszym zastanowieniu, to jest, albo może nie wypalic... możecie mi narzucić jakis pomysl?? myslałem ostatnio nad gastronomią na kułkach czyli frytki hot dog. i pizza rożek taki mały franchising tylko w przypadku maszyny do pizzy. Podjeżdzać pod szkoly na przerwy, festyny, mecze piłkarskie oraz jezioro.Co wy na to?? najlepiej dajcie inny pomysl. interesuje mnie zarobek okolo 3-5tys miesięcznie nie więcej. 

Golden Loch 01.06.2011 *.aayb156.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Każdy biznes może nie wypalić. A ten zaproponowany przez Ciebie wydaje się bardzo fajny i niskonakładowy, więc raczej nie zostaniesz z długami Tylko wadą może być sezonowość, bo w dużym mieście zimą mógłbyś zaparkować w galerii handlowej. Mało osób lubi jeść na mrozie hotdogi, w takich punktach jest zimą mniejszy ruch. Ciucholand to często dobry biznes w małym mieście.

Martin 01.06.2011 *.87-205-252-230.adsl.inetia.pl

8
Ciucholandów jest tu za dużo .. a pozatym w małym miecie ludzie się wstydzą że kto ich zobaczy... no najgorzej jest włsnie zimą... szkoły będą kupować mniej i w niektórych miejscach to już wogóle..... chyba że ktos ma rozeznanie i może jakos podpowiedzieć co z tym zrobić?

Golden Loch 02.06.2011 *.082139037135.radom.vectranet.pl

7
Zaparkować na zimę w holu krytego basenu.Na pierwszy głód po basenie hotdog;)

uki27 02.06.2011 *.hope.uninet.info.pl

34
napisz mi swojego meila to odpowiem Ci na to sensownie.pozdr

Martin 03.06.2011 *.87-205-83-18.adsl.inetia.pl

8
mój mail to ricken-89-16@wp.pl

Martin 05.06.2011 *.77-255-34-99.adsl.inetia.pl

8
Może mi ktos w końcu opowiedzieć co na ten temat?

uki27 05.06.2011 *.hope.uninet.info.pl

34
chłopie napisalem Ci dwa email ,i co czytales ? to jest forum z ktorego nie dowiesz sie jak prowdzic biznes ,gdzie Ty zyjesz..

Martin 07.06.2011 *.77-253-89-140.adsl.inetia.pl

8
Wybacz ale nic nie dostalem... I chce zaznaczyć że nie jestem niewiadomo jak zrzyty z komputerem więc nie widze na tej stronie żebym mógł odbierać wiadomoci przysłane do mnie prywatnie, na emaila też nic nie dostaje więc jak możesz to wylij mi tą wiadomoć ze swojej skrzynki na mój adres email.  ricken-89-16@wp.pl   z góry dzięki i pozdrawiam

uki27 09.06.2011 *.hope.uninet.info.pl

34
witam napisałem do Ciebie na email ,wiec czytaj ,mam nadzieje ze dojdzie jak nie to ja juz nie wiem co jest ...

Twoj_biz_pl 10.06.2011 *.adpn61.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
Nikt nei będzie w stanie oszacowac jaki biznes przyniesie Ci zarobek w wysokości 3,5 tyś zł miesiecznie. Wydaje mi się,że coś w kierunku gastronomii byłoby  w porzaku i to całkiem sensowny biznes. Ile obecnei pizzeri lub lokali znajduje się w miasteczku?

Martin 10.06.2011 *.77-254-35-2.adsl.inetia.pl

8
obecnie jest 6 i 7 się szykuje

Martin 22.07.2011 *.213-238-70-3.adsl.inetia.pl

8
A co myslicie o solarium. są 2 blisko rynku... a może jeszcze jeden w budynku basenu.... albo jeszcze salon masazu.. co sądzicie

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.