Forum: Global CFM Rent a Car - jakie są wasze opinie?

09.06.2011
wypowiedź: 1
*.tktelekom.pl

Jak działa sieć Global CFM Rent a car - słyszałem wiele niepochlebnych opinii... a mianowicie, że ta sieć to jeden wielki przekręt ubezpieczeniowy i etyczny. Po pierwsze ta sieć- to sieć wypożyczalni samochodów- ale te samochody nie mają ubezpieczenia na wypożyczalnie, bo Pani Dyrektor \"żydzi\" na te opłaty. Uwielbiają wiązać ze sobą firmy rodzinne, bo wtedy łatwiej nimi manipulować - Proszę Państwa, to firma nastawiona na zysk w nieetyczny sposób, po jakimś czasie będą Państwa szantażować, kolejnymi umowami, które działają tylko na Państwa niekorzyść. Global CFM nie ubezpiecza samochodów w trybie wypozyczalni, a Partner jest zobowiązany do odpowiedzialności materialnej za te auta, bez względu na ubezpieczenie- to jest przewałka, którą jak najszybciej powinien zobaczyć prokurator. Uprzedam wszystkich chętnych do wstąpienia do tej sieci - jednego z tych Partnerów Global CFM już przerobił tak, że musiał wziąć kredyt na spłatę zobowiązań, bo Global miał w d... nawet rozmowy z firmami ubezpieczeniowymi. Konkretnie olał nowo utworzony punkt. W tej sytuacji wielu Partnerów chce wystąpić z sieci, by uwolnić się od tych ludzi. To jest niepoważna firma. Ludzie!!! zastanówcie się 5 razy nim nawiążecie kontakt z tą firmą, z pewnością opiekunowie regionów zaopiekują się Wami i przekonaja, że to świetny biznes. Mam kumpla który prowadzi oddział tej firmy i tylko dokłada do interesu, a mimo to płaci chora franszyzę do tej bydgoskiej firmy Global Rent a Car

10.06.2011
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nigdy nie miałem do czynienia z tą firmą,wiec moja wiedza na ich temat jest bardzo ograniczona. Powyzej przedstawiasz ich w negatywnym świetle,ale poczekajmy na dalsze wypowiedzi użytkowników.

26.06.2011
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niestety (poza wycieczkami personalnymi) to wszystko prawda. Franszyzodawca postępuje zdecydowanie nie po partnersku, podsuwając coraz to nowe umowy i aneksy, auta mają niewłaściwe ubezpieczenie, ryzyko przesuwane na partnerów, brak pracy nad rozwojem sieci, brak podstawowych narzędzi (od 2 lat nieaktualna strona www), nie działający system rezerwacji on-line i wiele innych.

26.01.2012
*.ip.netia.com.pl

Współpracuję od dłuższego czasu z wypożyczalnią, jestem zadowolony. Wykorzystanie biznesu i możliwości które otwierają się w momencie przystąpienia do sieci to kwestia indywidualnego podejścia. Firma rozwija się i daje perspektywy.

27.01.2012
wypowiedzi: 19
*.hsd1.pa.comcast.net

,,PARTNER\'\' TO NAJWYRAZNIEJ OSOBA Z KLANU GLOBAL RENT A CAR........

13.02.2012
*.INTELINK.pl

skoro ktos z klanu pozytywnie sie wypowiada, dobrze to swiadczy o wspolpracy

04.06.2012
*.xdsl.centertel.pl

Moja firma współprscuje z Global CFM i nigdy nie było między nami nieporozumienia. uważam, że nie ma powodu do bezpodstawnego oczerniania tej firmy.

03.12.2012
*.play-internet.pl

Jak to jest że na swojej stronie podają że mają oddziały we wszystkich miastach a jednocześnie szukają współpracowników z tych miast do prowadzenia w nich wypożyczalni??? Czy ktoś kto współpracował z firmą może coś na temat tej współpracy napisać???

07.11.2013
*.192.73.234

Chciałem się podzielić z postrzeżeniami co do wynajmowania samochodu w Gdańsku. Dostałem samochód z niepełnym bakiem a w karcie przekazania pojazdu było napisane 1/1 (czyli pełny). Niestety po pierwszych kilometrach zorientowałem się, że tak nie jest bo wystarcza mi paliwa na 430 kilometrów a na wyświetlaczu brakuje mi jednej kreseczki wskaźnika napełnienia baku. Po zatankowaniu samochodu okazało się że na pełnym baku mogę przejechać 560 kilometrów. Natomiast jak oddawałem samochód to Pani, która przyjmowała samochód mocno przyglądała się wskaźnikowi, który miał wszystkie kreski (czyli 1/1). Po godzinie dostałem smsa że samochód nie był zatankowany do pełna bo Pani pojechała na stacje benzynową i dotankowała jeszcze 7 litrów za które zapłaciła 39 zł. Po kilku dniach dostałem fakturę obciążeniową za dotankowane paliwo na kwotę 49 zł. cena za jeden litr oleju napędowego wyniosła 6,86 złotych. Jest to najdroższe paliwo za które musiałem zapłacić. Uważam to za oszustwo i cwaniactwo więc uważajcie na Gdański oddział.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.