Forum: Aplikacja do oceniania i polecania firm 1475

Tao 13.06.2011 *.89-77-199-200.dynamic.chello.pl

2
Cześć. Szukam takie serwisu, trochę bazującego na społecznościówkach, który pozwoli mi stworzyć sieć interesujących mnie firm, oceniania ich, polecania itd. itd. Mógłbym w ten sposób, małym kosztem, rozeklamować swoją, jak na razie malutką, firmę i znaleźć partnetów. Znacie/kojarzycie coś takiego? Musi cos byc!

ulrichts 30.06.2011 *.host243.router1.tygrys.net

5
Ja korzystam z tej stronki: http://www.recomena.pl Bardzo fajny katalog firm mozna sobie stworzyc, skorzystam z doswiadczenia innych itd. Wejdź sobie i zobacz.

karetys 05.07.2011 *.public-gprs257512.centertel.pl

3
Recomena.pl wygląda obiecująco. Dodałem tam na próbę kilka produktów, zobaczymy jak się to rozwinie. trzymam kciuki i gratuluje autorom. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.