Forum: Niemiecka drogeria w Polsce

15.07.2011
wypowiedzi: 2
*.adsl.inetia.pl

Czy ktos może wie jak rozpocząć współpracę z niemiecką firmą,której nie ma jeszcze w Polsce???? Jest to sieć drogerii,której kosmetyki są bardzo poszukiwane u Nas :) ...do kogo się powinnam zwrócić o pomoc????

16.07.2011
wypowiedzi: 50
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli ta firma nie ma jeszcze filii w Polsce to znajdź do nich kontakt i spróbuj jako masterfranczyzobiorca ;)

25.07.2011
wypowiedzi: 25
*.dynamic.chello.pl

Tylko ze master to osobliwy rodzaj franczyzy, praktycznie robi z ciebie sprzedawce cudzego pomyslu na biznes na wlasne ryzyko :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.