Forum: Bon Apetito - blog 1483

totot 17.08.2011 *.82.177.192.137

1
Trafiłem ostatni na nową inicjatywę www.bon-apetito.pl. Wygląda na to, że każdy kto jest zainteresowany współpracą z Bon Apetito będzie mógł uzyskać tam kilka nieoficjalnych informacji na temat jakości współpracy z Franczyzodawcą. Niezłe

maslo 15.09.2011 *.ip-093157113207.mikolow.multimetro.pl

2

Czy można zarobić na franczyzie, gdy franczyzodawca żąda 10% ?

Ale chyba tej firmie chodzi tylko o \\\\\\\"rżnięcie\\\\\\\" swoich partnerów a nie o rozwój sieci.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.