Forum: Franchising bez opłat!? 1478

MAREK 11.07.2003 *.pa145.konin.cvx.ppp.tpnet.pl

Potrzebuję materiałów (wzory umów, wywiady prasowe, opisy prasowe) o firmach-dawcach, które nie pobierają bieżących - miesięcznych opłat franczyzowych np. takich jak "BIG STAR"
Jeśli ktoś chce mi pomóc proszę o konkrety. Bez komentarzy, które nic nie wnoszą. Dzięki
bobry21@wp.pl

bzdet 12.07.2003 *.mok.waw.pl

Opłata miesięczna w przypadku Big Stara jest wliczona w towar. Tak jest w wiekszosci firm handlowych, które bawia sie we franchising dystrybucyjny. Przeczytaj sobie watek o snc, gdzie biorcy narzekają, że towar w ich sklepie jest droższy niż w sklepach własnych sieci. To żywy dowód na to, ze opłata miesięczna jest tylko ukryta w towarze. Amen

Mark 14.07.2003 *.vt64.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie zawsze tak jest, w przypadku sieci Yogen Fruz, wszelkie opłaty z tytułu licencji również wliczone są w cenę półproduktów, a wielkość zamówień określa sam biorca - nie ma określonych z góry limitów dostaw. Mają tylko jeden lokal własny i z tego co mi mówili będą otwierać tylko punkty franchisingowe - nie pojawi się problem różnicy cen - ceny produktów w sprzedaży są tylko sugerowane, biorca sam określa za ile sprzedaje.

unita 19.07.2003 *.as1-206.kalisz.dialup.inetia.pl

Jeśli chodzi o Big Star, to nie ma opłaty miesięcznej. W sklepach własnych ceny są identyczne z cenami w sklepach dealerskich. Jedynie na wyprzedaży w Kaliszu ceny są niższe.

krzych 20.07.2003 *.hiper73.hipernet.ras.pl

Hej Bober, a mozna wiedzieć w jakm celu poszukujesz takich informacji, wówczas moze by sie cos znalazło...
Pozdrawiam

Darek 09.09.2003 *.pg36.neoplus.adsl.tpnet.pl

jesteśmy francisingodawcą, nie pobieramy opłat licencyjnych, działamy w branży systemów przeciwsłonecznych, nasza oferta jest najbogatszą i najnowocześniejszą tego typu propozycja w kraju

Hamaa 10.09.2003 *.wc182.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jesteśmy franczyzodawcą, który reprezentuje dużą międzynarodową siatkę "firm", która ma w swojej ofercie bogaty wybór gadżetów karnawałowych i nie tylko, jeżeli chcesz miło spędzić czas np. na sylwestra wśród odgłosów fajerwerków zgłoś się do nas: 0800 000 000 lub my się sami do ciebie zgłosimy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.