Forum: Sklepy jubilerskie Yes

02.09.2011
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem zainteresowany otworzeniem sklepu jubilerskiego firmy YES .Dlatego bede bardzo wdzieczny za wszelkiego rodzaju informacje.Pozdrawiam i z gory dziekuje.

15.09.2011
wypowiedź: 1
*.getronics.pl

Witam, proszę o zapoznanie się z podstawowymi zasadami współpracy z YES pod poniższymi adresami www : http://www.yes.pl/franczyza oraz http://www.yes.pl/pdf/Franczyza%20YES%202011%20rok.pdf i późniejszy kontakt telefoniczny w celu bardziej szczegółowego ich omówienia . Z pozdrowieniami Paweł Korobacz Dyrektor ds. Ekspansji i Organizacji Sieci Detalicznej YES

04.01.2013
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Witam,

 

Niestety firma Yes nie traktuje powżnie przyszłych franczyzobiorców. Po paru rozmowach , wymianach emila dostałem liste ze sporą ilością dokumentów do przedstawienia przed rozmowami o ewentualnej współpracy miedzy innymi opinia z banku , zaswiadzczenie o niekaralności i naprawde dużo innych. Straciłem mnustwo czasu , pieniedzy dostarczyłem dokomenty po przym pan Paweł unikał ze mną kontaktu nie odbierajac telefonu oraz nie oddzwaniając przez ponad miesiac, po czym odpusciłem temat ale do dziś nikt sie nie skontaktował ze mna mimio upływu ponad roku czasu.

05.01.2013
wypowiedzi: 102
*.internet.cyfrowypolsat.pl

tam,

niestety, ale muszę potwierdzić ww. opinię. Podobnie jest z Panem Maciejem. Firma ma pewnie setki chętnych do prowadzenia salonu z jednego miasta, lub niestey lekceważy ludzi. Jak inaczej nazwać to, że trzeba przygotować tony dokumentów na życzenie YES,a potem zero kontaktu. Ze mną było podobnie. Najgorszy jest fakt, że osoba odpowiedzialna za budowanie wizerunku firmy wśród potencjalnych partnerów ordynarnie nie odbiera telefonów. Wstyd.

27.03.2013
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,

a czy ktoś ma pozytywne opinie? opłaca się? jak później współpraca się układa?

03.04.2013
wypowiedzi: 5
*.icpnet.pl

podpinam sie pod powyzsze pytanie...

19.10.2013
wypowiedź: 1
*.48.42.178

Bezpłatnie doradzę jak obniżyć koszty inwestycji związanej z otwarciem sklepu Jubilerskiego YES.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.