Forum: Jak założyć sklep z odzieżą

08.09.2011
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda założenie własnego biznesu z wykorzystaniem metody franczyznianej, mianowicie chciałabym założyć sklep z ubraniami ale nie wiem od czego zacząć.. Powiedzmy że wszystkie formalności dot. nadania nr NIP, REGON, zarejestrowania działalności w urzędzie miasta mam załatwione..

Co dalej?

Skąd zamiawiać ubrania? itp..

Poproszę o pomoc :) z góry dziękuję

08.09.2011
wypowiedzi: 50
*.swidnica.mm.pl

Ja tak troszkę z innej beczki. Myślę że z początku należało by wiedzieć o co chodzi we franczyzie, na jakich zasadach to się odbywa oraz co ważniejsze mieć jakie takie pojęcie o branży w której chce się działać. Najgorsze jest prowadzenie czegoś przez kogoś bez doświadczenia i tylko na zasadzie-chcę pieniądze! Oczywiście doświadczenie można zdobyć ale na tym etapie wypadało by już poznać rynek franczyzodawców danego sektora. Proszę tego nie brać zbytnio do siebie, a spróbować poświęcić temu więcej czasu-gwarantuję że zaowocuje ;) Teraz konkrety: Znajduje Pani firmę z którą chce Pani współpracować po kontakcie mailowym/telefonicznym wszystkie zasady Pani wyjaśnią. Sieci to np: USA Sport, Brand New Products, Citi Hell, Big Star itp... proszę poszukać w katalogu franczyz. Pozdrawiam i więcej zaangażowania!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.