Forum: Jak założyć sklep z odzieżą

08.09.2011
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda założenie własnego biznesu z wykorzystaniem metody franczyznianej, mianowicie chciałabym założyć sklep z ubraniami ale nie wiem od czego zacząć.. Powiedzmy że wszystkie formalności dot. nadania nr NIP, REGON, zarejestrowania działalności w urzędzie miasta mam załatwione..

Co dalej?

Skąd zamiawiać ubrania? itp..

Poproszę o pomoc :) z góry dziękuję

08.09.2011
wypowiedzi: 50
*.swidnica.mm.pl

Ja tak troszkę z innej beczki. Myślę że z początku należało by wiedzieć o co chodzi we franczyzie, na jakich zasadach to się odbywa oraz co ważniejsze mieć jakie takie pojęcie o branży w której chce się działać. Najgorsze jest prowadzenie czegoś przez kogoś bez doświadczenia i tylko na zasadzie-chcę pieniądze! Oczywiście doświadczenie można zdobyć ale na tym etapie wypadało by już poznać rynek franczyzodawców danego sektora. Proszę tego nie brać zbytnio do siebie, a spróbować poświęcić temu więcej czasu-gwarantuję że zaowocuje ;) Teraz konkrety: Znajduje Pani firmę z którą chce Pani współpracować po kontakcie mailowym/telefonicznym wszystkie zasady Pani wyjaśnią. Sieci to np: USA Sport, Brand New Products, Citi Hell, Big Star itp... proszę poszukać w katalogu franczyz. Pozdrawiam i więcej zaangażowania!

09.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Można podpatrzeć jak robią to inni. Na przykład tu jest fajny sklep: https://dlastop.pl/32-skarpety-stopki-damskie

Myślę, że możnaby się zainspirować :)

09.10.2017
wypowiedzi: 34
*.244.185.28

bardzo fajne :)

10.10.2017
wypowiedzi: 87
*.dynamic.chello.pl

na starcie  to najważniejsza kasa, jak zawsze... ja sobie pomogłęm pożyczką pozabankową i tylko dlatego mi sie udało rozkręcić firmę. wydaje mi sie że to jest dobre rozwiązanie

10.10.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

pożyczka faktycznie może być potrzebna ale jednak leniej nie w tych firmach pożyczkowych

18.10.2017
wypowiedzi: 48
*.dynamic.gprs.plus.pl

Samo założenie niej est trudne, gorzej z utrzymaniem tego sklepu.

19.12.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Noo moim zdaniem lepsze to:

https://cupsell.pl/polecam/ultramocno
Tutaj można założyć konto i sprzedawać ubrania ze swoimi wzorami.
Nic nie tracisz, tylko zyskujesz.

21.12.2017
wypowiedzi: 52
*.dynamic.chello.pl

Siostra prowadzi taki biznes. Ostatnio zmieniała aranżację sklepu i kupowała solidne systemy mebli sklepowych, wybrała te od Bemarc, bo uznała, że najbardziej funkcjonalne przy najlepszych cenach.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.