Forum: Jaki program komputerowy polecacie do obsługi sklepu

13.09.2011
wypowiedzi: 2
*.unknown.vectranet.pl

Jaki program do obługi sklepu jest według Was najlepszy? Chodzi mi o sklepy odzieżowe typu House, Cropp, Wrangler

09.02.2012
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Jest kilka do wyboru. Niestety, regulamin tego forum zabrania podania konkretnych nazw. Jak coś to pisz na priv- pomogę.

19.12.2012
wypowiedź: 1
*.netdrive.pl

Wypróbuj program Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn. Program możesz pobrać sobie na stronie:

http://www.pakietprz...zedaz-i-magazyn 

18.09.2017
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

Bardzo dobry program do prowadzenia sklepu posiada firma INSOFT z Karkowa. 

Łatwy kontakt i wsparcie od firmy. 

03.10.2017
wypowiedzi: 121
*.artnet.pl

Trochę tego jest, ale gdyby zależało to ode mnie, to proponuję jeszcze zainteresować się jakimś dedykowanym oprogramowaniem. Mam tutaj na myśli soft indywidualnie skrojony na potrzey sklepu. Nie powinno być problemu ze znalezieniem. Sepcyfikację takiego softu można znaleźć np tutaj: http://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-erp-dla-msp/

A w przypadku wątpliwości, zawsze można wysłać zapytanie na maila.

04.10.2017
wypowiedzi: 8
*.ap-media.pl

Zgadzam się z przedmówcą, na rynku jest mnóstwo programów i an pewno dobierzesz coś dla siebie - korzystając najpierw z darmowych okresów próbnych czy wersji testowych. Aczkolwiek ja doradziłabym skorzystanie z dedykowanego oprogramowania -  szytego na miarę dla firmy i jej potrzeb. Warto podzwonić po firmach IT i popytać - aczkolwiek jeśli szkoda Ci czasu, to od razu polecę konkretną firmę - Interfeo http://www.interfeo.com - mają doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla firm.

05.10.2017
wypowiedzi: 46
*.starachowice.vectranet.pl

Wydaje mi sie, że w niewielkich firmach warto samodzielnie prowadzic rozliczenia. Moim zdaniem do obsługi przyda sie serwis udsotepniany na https://wfirma.pl/

do obsługi magazynu czy fakturowania chociazby. Możesz zerknąć, jak działa ,za darmo, na ich stronie

11.10.2017
wypowiedzi: 15
*.play-internet.pl

Teraz praktycznie wystarczy wejść w internet i wpisać programy, frazę czego szukamy. W dzisiejszej dobie jest tyle świetnych i darmowych programów, i nie trzeba ich instalować tylko korzystać z programu na serwerze w sieci.

23.10.2017
wypowiedzi: 9
*.dynamic.chello.pl

Hejka,

jest fajny program online dostepny na stronie faktura.pl Jest on stworzony przez firme http://www.bluemedia.pl/ i ciagle rozwijany i aktualizowany. Jest to ​kompleksowy program do fakturowania online dla małych i średnich przedsiębiorstw​, ktory o dziwo ma rowniez wprowadzona funkcje windykacji naleznosci - moze sie nie raz przydac, niestety. Moze sprobuj?

23.11.2017
wypowiedzi: 11
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jeden z lepszych to program do sprzedaży w sklepie POSitive retail, pracuje się z nim łatwo i szybko :)

______________

http://positiveretail.pl/

15.12.2017
wypowiedzi: 43
*.stimo.net

Polecam Ci elektroniczny obieg faktur. Myślę, że tego typu oprogramowania będą bardzo pomocne przy obsłudze własnej firmy niezależnie od jej wielkości i zakresu działań. Poczytaj sobie ten artykuł https://www.ideo.pl/rozwiazania-it/obieg-faktur/ bo myślę, że sporo można się na ten temat dowiedzieć 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.